Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg létezett Bloody Mary?...

Tényleg létezett Bloody Mary? És tényleg szellem?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam, hogy este pont éjfélkor meg kell gyújtani egy gyertyát a tükör előtt, és mondani kell 3X a tükör előtt, hogy Bloody Mary..

És akkor vagy magával visz a tükörbe, vagy kikaparja a szemed, amiután megölt Kampókéz.

Tudom hogy ez csak babona, de azért kíváncsi vagyok, hogy ki mit tud róla.

H*lye megjegyzéseket nem kérek!


2011. júl. 18. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Bloody Mary egy Mary Worthington nevű lány szelleme, aki 19 éves korában lett gyilkosság áldozata. A gyönyörű lány az indiai Fort Wayne-ben élt egyedül, amikor valaki betört lakásába, és brutálisan meggyilkolta; egy késsel kiszabta szemeit. Mary halála előtt még egy tükörre megpróbálta felírni és egy rendőrnek elmondani gyilkosa nevét, ám csak annak töredéke hangzott el: T-R-E. Az emberek a sebészként dolgozó Trevor Sampsonra gyanakodtak, tettét bizonyítani azonban sohasem tudták.


Mary szelleme azóta tükrökben kísért, és aki kimondja háromszor "Bloody Mary" nevét, ő megjelenik, és megbünteti az olyan embereket, akik gyilkosság titkát rejtegetik; kivájja a szemüket. A kísértet elpusztításának egyik módja a holttest hiányában, hogy szembetartanak vele egy tükröt, így tükörképét vádolva egy halálesetért, önmagát pusztítja el.

2011. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
80%
hülyeség. 3x próbáltam, nem történt semmi. :D de ha gondolod 4x-re is megpróbálom, hátha jön kampókéz. :$
2011. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 poklos judit ***** válasza:

igen is létezik!!!

nos a b.nőmmel nyomoztunk (közbe azé be szartunk)és a ex palija ölte meg mérgezett késsel vájta ki a szemét, mikor a konyha pulton ülve nézte magát a tükrében. :S

2011. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poklos judit ***** válasza:
ja ! 17 eves volt
2011. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként az utolsó válaszolónak üzenem, hogy kicsit érdeses a sztori....

Mert Bloody Marynek kellett volna megölni-e nem?

2011. júl. 18. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a Bloody Mary már nagyon unalmas, foglalkozzatok inkább a Mereanával, semmivel nem jobb, csak nem ennyire lerágott csont. Az első válaszoló pedig az Odaát egyik részének a cselekményét spoilerezte le.
2011. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináljátok azt hogy öltözzetek be náci egyenruhába rajzoljatok vagy növesszetek hitler bajúszt menj a tükör elé gyújst egy náci gyergyát mond 3x hitler kinyitod a szemed és előtted lesz hitler
2011. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
xDDD ez jó volt xD bár ugyanaz a története a hitleresnek amit most leirtál ami a bloody mary-nak :D 3szor elmondom kinyitod a szemed és előtted van. amúgy MIND KETTŐ HÜLYESÉG!
2011. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a Hitleres csak félig hülyeség mert 100%-san senki nem hasonlít hitlerre.De ha bajúszt rajzolsz vagy növ.+ beöltözöl náci egyenruhába hasonlítani fogsz rá!
2011. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja a náci gyertya meg hogy,3x szólítod hitlert ez csak körítés
2011. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!