Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éreztétek már úgy hogy valamil...

Éreztétek már úgy hogy valamilyen gonosz lélek vagy erő "tett nálatok látogatást"?

Figyelt kérdés
Próbálom úgy feltenni a kérdést hogy ne hangozzon nagyon bután (bár nem gondoltam volna hogy ebben a topikban valaha fogok kérdést feltenni) Nem vagyok nagy hívője a természetfeletti jelenségeknek, szellemeknek, démonoknak, nem is foglalkozom ilyesmivel. De tegnap éjszaka valami határozottan nem volt rendjén. Nagyon nyugtalanul aludtam és borzalmas rémálmaim voltak. Máskor is voltak rossz álmaim de olyanok mint tegnap éjjel még sohasem. Igazából csak szörnyű érzésekre és felvillanó képekre emlékszem, de egy dologra határozottan. Olyan rettenetes, földöntúli, hátborzongató hangot hallottam álmomban hogy azt el sem tudom magyarázni. Nem volt emberi de nem is állati ebben biztos vagyok. Elbújtam a hang elől mert tudtam hogy nem akarom meglátni a hang forrását, de valahogy végig azt éreztem nem tudok elmenekülni. És azt is határozottan tudtam hogy nem először hallom a hangot habár nem tudom felidézni hogy hallhattam korábban. Körülbelül óránként felébredtem de amikor ébren voltam akkor is olyan megmagyarázhatatlanul furcsa érzésem volt. Reggel ólmos fáradtsággal ébredtem és a félelem teljesen átjárt amit éjszaka is éreztem, mintha egész éjjel küzdöttem volna valamivel, menekültem volna valami elől. A legfurcsább az volt hogy fizikai megnyilvánulásai voltak a történéseknek amire nem számítottam. A könyvek a polcomon amik évek óta stabilan álltak most fel voltak borulva pedig csukva volt az ablak, szél nem lökhette fel és áramszünet volt, de csak abban abban a szobában ahol aludtam. Biztosan tudom hogy áramszünet volt és azt hogy máshol a lakásban nem. Lehet hogy tiszta idiótaságnak hangzik az egész és semmi értelme de ilyen még sosem fordult velem elő, egész nap nem találom a helyemet.
2011. júl. 18. 19:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

73 :)


Ha okkultista szemszögből nézzük a dolgokat, ha valaki a természetfeletti lényekkel akar foglalkozni, a legegyszerűbb épp az angyalokkal elkezdeni dolgozni, mert a tiszta élet és célok mellett kekeckedés nélkül segítenek a céljaid elérésében. Utánuk lehet tovább lépni.


A démonok mások. Velük a legnagyobb mágusok is könnyen kerülhetnek szorult helyzetbe, mert mindig a nekik előnyös üzletet igyekeznek megkötni, furmányosan.

2011. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Fisz

te vmi sátánista vagy vagy mi???

2011. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, sátánista nem, én Sátánista vagyok.

A Démonok gyönyörű és jóindulatú ISTENEK, csak pozitív tapasztalatom van velük, ellentétben az angyalokkal. Az angyalok rosszindulatú, báránybőrbe bújt farkasok...

2011. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
"NemAz angyalok rosszindulatú, báránybőrbe bújt farkasok..." És az nem jutott eszedbe hogy talán ök is azok? - -" Mellesleg hogy értetted hogy "velük csak jó tapasztalataim vannak?" Lejött egy és azt mondta, te vagy a kiválasztott, vagy mi? - -"
2011. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A Sátánizmusban nincsenek kiválasztottak. Egyszerűen jó tapasztalatokat szereztem a velük való munka során.
2011. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A Démonok az eredeti Istenek. És biztosíthatlak, hogy van jobb dolguk is mint valakit álmában basztatni.
2012. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Huh ez elég durva lehetett:o Kérdező volt azóta valami vagy sikerült 'elűzni' ezt a démont?
2015. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!