Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehetnék energia szívó...

Hogy lehetnék energia szívó vámpír úgy hogy fel se tünjön az embereknek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Jól csinálhatod, mert ezzel a f*sz kérdéseddel elég sok energiámat elvitted.


Leckéd kész van?

2011. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10%
én is lennék vámpír *-*
2011. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%
a férfi vámpírokat én bu.ziknak hívom, mert az emosokra hasonlít, csak ők az erüket vágják, és nem a másik nyakát harapják. a vérivás gusztustalan, mérgező, és halálos betegségeshez vinné szerintem azt aki ilyet tenne (hozzá teszem, csak akkor ha a MÁSIK vérét issza meg) bár ez egy vélemény
2011. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Idióták vámpírok nem léteznek!!!!
2011. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
"Energia szívó vámpír" szinonimája az "idegesítő ember". Vagyis úgyis feltehetted volna a kérdést, hogy: Mit tegyek, hogy az emberek utáljanak velem egy légtérben lenni? Van erre egy tuti tippem, pl. erőltesd tovább ezt a szánalmas mindegy-hogy-milyen-csak-vámpír-legyen-kultuszt és voilá!
2011. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Ezzel a hülye kérdéssel megtetted az első lépést! Mondjuk ez így elég feltűnő!
2011. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerű: Házasodj meg!
2011. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Jó napot csináltál nekem.

Jók a hozzászólások!!! 5 hónapja nem nevettem ennyit. Azért jó, hogy vannak néha ilyen hü... emberek, idióta kérdésekkel. A nevetés gyógyít legalább ennyit elér vele. Di

2011. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Tegyél fel hülye kérdéseket másoknak (pl.ilyet mint ez),ők jól lefáradnak a hülye lényeden!Te meg jól feltöltődsz a röhögésedben a (számodra) hülye válaszokon!Amúgy tényleg nem lehetsz normális,hogy másoknak rosszat akarsz,csak azért hogy neked jobb legyen ez egy önző egocentrikus húzás.Nekem volt részem energia leszívásban (igaz azt látványosan csinálta nekem egy öreg nő),hát nem kívánom azt az érzést amit akkor éltem át,majdnem elájultam és levágódtam a székről!Hátha ez neked jó szórakozás,kívánom te élj át ilyet,de jó sűrűn!
2011. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%
áá az úgyis feltűnik. mert ha süt a nap elkezdesz csillogni......... :(
2011. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!