Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Észleltetek már hasonló...

Észleltetek már hasonló jelenséget?

Figyelt kérdés

Apukám régebben, jégrémes autón (Family Frost) dolgozott és hát ugye így sok embert ismert. Egyszer mondta neked, hogy volt egy idős hölgy meg egy idős férfi. A férfi meghalt, de a felesége nem dobta ki a személyes holmijait (fogkefe, ruhák stb.) Így a férfi lelke nem tudott eltávozni. A néninek nagy lett a ház (kertes), így elköltözött egy panel lakásba. Eladta a házat, amiben még együtt éltek a férjével.Egy fiatal házaspár költözött be. A bácsi erre megharagudott, és az új lakókat "kísértette". A lány(új lakó) sokaknak mesélte, hogy mi történik velük, de mindenki hülyének nézte, még a saját anyja is. Egyszer az anyja ott aludt nála éjszaka sírva szaladt haza... Apa is látta, hogy a bácsi elkezdte feltépni a linóleumot stb. Annyira megijedtek az új lakók, hogy el akarták adni a házat, hívtak egy papot, hogy elűzze a lelket, de a házat nem sikerült eladni, azóta is ott áll üresen! Ez komoly!

Én hiszek az ilyesmiben, sőt a reinkarnációban is!

Még egy kérdésem lenne, hogy amikor ilyen történeteket hallok, kiráz a hideg folyamatosan! Miért van ez?


2011. aug. 11. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Mert nagyon babonás vagy és a dilis csaj is babonás volt.

Csak az hív papot ilyenkor, aki hisz benne.

2011. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok babonás, és igen én hiszek benne! Mert saját bőrömön is tapasztaltam már ilyesmit...
2011. aug. 11. 11:15
 3/13 Anna119 ***** válasza:
54%

jól teszed hogy hiszel benne.

ved fel a kapcsolatot az angyaloddal. De komolyan. Vigyázni fog rád.

Ha kísértő lélekkel találkozol, a legokosabb, ha beszélsz vele.

Ez a bácsi, pedig nem csak azért volt dühös emrt beköltöztek a házába, hanem mert nem tudottt nyugodtan átlépni a túlvilágra. Ilyen esetben lehet segítséget kérni.


És nyugi :)

2011. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Azért ráz ki a hideg, mert apukád a Family Frostnál dolgozik. Ti vagytok a fagyos család.
2011. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi Anna!

És az angyalommal hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot?

Esetleg az is lehet, hogy egy hozzátartozóm az angyalom?

2011. aug. 11. 11:46
 6/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:45

Nem erre voltam kíváncsi -.-" az ilyenek kíméljenek

2011. aug. 11. 11:48
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Ennél értelmesebb választ nem kapsz.
2011. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Loller ***** válasza:
48%

A világban sok megválaszolatlan kérdés van. Igen hihetsz az ilyenben mivel létezik. Bár ez nem teljesen igaz, hogyha meghal egy ember és a tárgyait nem dobod ki akkor a szellem nem távozik. Attól hogy kidobod miért menne el? Ok akkor a szemét telepen köt ki a szellem.


De attól még maradhatnak itt szellemek ezzel egyet értek.

Az Angyalos dologhoz nem nagyon tudok hozzá szólni :) Az angyal egy Familiáris.


Ha kiráz egy hasonló történet pszichikailag lehet halálfélelem. Vagy csak pusztán félsz a misztikától :) Ennyi. Sok ember fél attól amit nem tud fizikailag megérinteni csak mentálisan érzékelni.

2011. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek az ilyenekben. Anyukám és nagymamám mesélte, hogy egy faluban volt egy néni, akinek ugyan így kísértette valami/valaki a házát. De az egy kicsit durvább volt, mert ott a szekrény rendesen mozgott... =/ Szóval ilyen létezik, de ne félj, nem gyakori annyira.
2011. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. aug. 11. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!