Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehetnék energia szívó...

Hogy lehetnék energia szívó vámpír?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 16:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hogy mi az az energiavámpír már most is tisztában lennél vele hogy jelenleg is az vagy, mivel minket fárasztasz ezzel a kérdéssel.


Azzal lettél energiavámpír hogy ezt a kérdést megfogalmaztad.

2011. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
40%
Jaj te, kérdező. Az "energiavámpír" kifejezést átvitt értelemben használják az emberek. Olyan személyre mondják, akik lefárasszák az embert, vagy kihasználják, hogy ezt csinálja meg meg amazt. Például egy osztálytársam kitűnő energiavámpír, "rácuppan" más osztálytársaimra, hogy csinálják meg a leckéjét meg segítsenek neki dogán.
2011. júl. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ez a kérdés rohadtul egyenlő azzal mint aki azt állítja hogy látott szellemet :DDD engem ezzel a kérdéssel nem fárasztasz, mivel ha más szempontból nézem, leégeted magad itt GYK-n :DDD
2011. júl. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
vegyél egy aksit és egyed meg XD
2011. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Persze nem lennének energia vámpírok ha nem lennének energia birkák mint mi akik hagyjuk magunkat behúzni a csőbe hogy ilyen kérdésekre válaszolva pazaroljuk az energiákat, na mentem aludni mert holnap véradásra kell mennem a szomszéd grófhoz.
2011. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
47%

HOGY LEHET,HOGY NEM TUDOD?!

I MÁ D K O Z Á S S AL.

Istennek rengeteg energiája van és üzente is: KÉRJETEK ÉS KAPTOK. A többit elmondja Jézus a Bibliában.

2011. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nyavajogjá folyamatosan mindenért, legyé iszonyatbrutálisan hülye, és dumálj minnél többet (mellékhatások lehetnek: Pár hét után barátaid elkezdenek kerülni, pár hónap múlva már anyád is megbánja majd AZT a balesetet, meg hogy utána 9 hónapig nem csinált semmit, hogy jóvátegye... stb.)
2011. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Ne legyél az! A volt legjobb bnőm az volt. Ha neki segítettem mindig szar kedvem volt, mert a panaszait átéltem és depressziós voltam , nagyon szar volt!!!

-.-""""

2011. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért akarsz energia szívó vámpír lenni? Előbb utóbb mindenki kerülni fog. Jó lesz az neked?
2011. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért akarsz energiaszívó vámpír lenni? Így is van épp elég!
2011. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!