Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap nagyon komoly dolog...

Tegnap nagyon komoly dolog történt! (? )

Figyelt kérdés
mentem az egyetem téren és egy néni rám mosolygott és megszólalt hogy mivan a c vitaminal és reggel a mcska kiborítota a c vitaminos üveget és kiborult a szönyegre ! megilyedtem nagyon honan tudhata? aztán északa azt álmotam h a néniegy gonosz démon és 1 hét mulva látam megnit a nénig aki 1 simaszkos férfival beszélgetet : SSSSSSS aztán meglátot engem és nevetett nevetett és nevetett és azota retegek tőle mi lehetett? csak komoly válaszokat kérek ez nem vic téleg igy volt!
2011. júl. 25. 15:54
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
semmi baj : D. de az ezotériások magukat járatják le mert annyi a hülye aki fél hétseg.gű sámán szellemekben
2011. júl. 25. 22:24
 22/41 anonim ***** válasza:
Látom te szkeptikus vagy kérdezö. De ennek ellenére akarsz látni egy elképesztöen jó minöségü szellem videót, ami egyszer, és mindenkorra bizonyítja a szellemek létezését? Ha igen, mindjárt linkelem. A videóban mozgó tárgyakat, és egy halk, ám rémisztö hangot fogsz hallani. Hogy ezt meghalld, jól fell kell hangosítanod a gépedet. Tényleg nagyon halk, szóval pár computeren nem is lehet hallani valami kiegészítö nélkül. Szóval ha neked van ijened, minihangfal, fulhallgató, stb, akkor kösd rá a gépre. Itt a link. [link]
2011. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező mindenki más...ha valakivel nem értesz egyet, akkor nem kell az egész életedet rászánni, hogy "bebizonyítsd" hogy milyen h.lyék meg satöbbi. Senkinek nem fog megváltozni a véleménye... Ismered a mondást. Élni és élni hagyni. Látom neked nincs életed, ezért másokat se hagysz.
2011. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
jól van, de én nem azt mondtam h nincs alapja annak amit mondanak, de azért néha túlzás amit csinálnak...
2011. júl. 25. 22:47
 25/41 anonim ***** válasza:
Hát igen :'D Ez van...:D Nem tudunk(nem is kell) ellene tenni. Amúgy kajra jó a sztorid :D
2011. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
utolsó előtti jó poén volt de nem jött be : ) ismerem ezeket de legalább látom h te sem vagy megrögzött szellemhívő :"")
2011. júl. 25. 22:49
 27/41 anonim ***** válasza:
Francba! Pedig azt hittem megleckéztetlek. :(:(:( Na mindegy. De csak úgy kíváncsiságból, hogy te mennyire ijedtél meg volna, elküldhetek az emailodra egy másik linket? Ezt akartam elsöre, de végül e mellett döntöttem sajnos... :(:(:(
2011. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Ez a történet nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Ez egy körmönfont hazugság? Ebben az esetben a kedves kérdezőnek HATALMAS a fantáziája, mert nem hinném, hogy a c-vitamin jutna mindenkinek egyből az eszébe. Igaz lenne? Ekkor a válasz magától értetődő: egy entitás, aki szereti felkavarni, és megijeszteni az embereket (tehát negatív, de nem ellenséges). Vagy csak az agyad szüleménye? Lehet, hogy valami traumán estél át, és poszt-traumás stresszben szenvedsz. Vagy az is lehet, hogy csak egyszerűen nagyon felkavart voltál, és ez mind az agyad szüleménye. Azonban én azt gondolom, hogy ez valóban megtörténhetett, elvégre nem igazán vagyok szkeptikus. Az a néni vagy valami paranormális emberi lény, vagy egy negatív, de nem agresszív entitás. Ebben az esetben kiszemelhetett téged, rád akarja hozni a frászt. Egy dolgot tudok ajánlani: mindig legyél nyugodt, ha a nő a közeledben van, és mosolyogj; bármi is történik, el kell hitetned vele (és magaddal), hogy nem zavar, bármit is mond. Ha ezt látja rajtad, egy idő után leszáll rólad.

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 SzellemKutató ***** válasza:
Elnézést kérek, nem szokásom elolvasni a válaszokat, csak miután megírtam a sajátomat. Már észrevettem, nem kell kicsúfolni. Mindenki tévedhet valamikor. De a tanácsomat érdemes megfogadni.
2011. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
ez a szellemkutató kezd hasonlítani 404-re ... -.-
2011. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!