Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap nagyon komoly dolog...

Tegnap nagyon komoly dolog történt! (? )

Figyelt kérdés
mentem az egyetem téren és egy néni rám mosolygott és megszólalt hogy mivan a c vitaminal és reggel a mcska kiborítota a c vitaminos üveget és kiborult a szönyegre ! megilyedtem nagyon honan tudhata? aztán északa azt álmotam h a néniegy gonosz démon és 1 hét mulva látam megnit a nénig aki 1 simaszkos férfival beszélgetet : SSSSSSS aztán meglátot engem és nevetett nevetett és nevetett és azota retegek tőle mi lehetett? csak komoly válaszokat kérek ez nem vic téleg igy volt!
2011. júl. 25. 15:54
1 2 3 4 5
 31/41 SzellemKutató ***** válasza:

Kedves utolsó! Ha ezt sértésnek szántad, érdekes következtetési módod van. 404 egy hazug, becstelen, simlis ember, vagy csak egyszerűen agybajos. Én nem éltem át életre szóló jelenséget, amilyet ő (hazudott össze). Ez, mint ahogy azt mondtam, az életem. Nem akarok sem erőszakos, sem illetlen lenni. Ha ezzel a visszaírással rossz érzéseket keltettem benned, akkor elnézést kérek. Még egyszer mondom: számomra 404 nem emberi lény (a szememben). Én azért vagyok komoly, mert a témaköröm ezt akarja. Ő azért komoly, mert valami nem stimmel odabent. Azt hiszem, ennyi.

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezzel a válaszoló arra akart célozni, hogy a kérdezö már rég beismerte, hogy a sztori kamu. Amúgy miért vélekedsz így 404-röl? Talán bizonyítékod van hogy csaló?
2011. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Isteneeeeeeeeeeem : D ne veszekedjetek! rossz kisfiúk!
2011. júl. 26. 18:10
 34/41 anonim ***** válasza:
heheheheheheheheeheheheeheheehehehee.... ez majdnem vicces volt.
2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Amúgy nincs bajom 404-el, megnyugodhattok. Az igazság az, hogy tisztelem őt. Szerintem intellektuális személyiség, és én majdhogynem hiszek neki. Bocs, csak azért volt ez a reagálás, hogy magamat védjem. Ami azt illeti, egy jó ideig tényleg elhittem, amit a kedves kérdező írt, és engem is felháborít, ez hogy a helyesírás miatt kritizálnak másokat. Egy picit gyanúszagú volt igaz a történet, de a tudományos oldalát nézve igenis reális (azaz épp hogy paranormális). Tetszik a fantáziád. Hasznosítsd!

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekesen véded magadat. Ez olyan mintha háborúban valaki magaelé rántaná az egyik bajtársát, hogy felfogja a golyót...
2011. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Hát, kedves Szellem Kutató nem tudom hasznosítani a fantáziám, kivéve ha adnak pénzt azért, hogy hü.lye kérdéseket rakjak ki az oldalra. : )
2011. júl. 27. 13:35
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Csak attól óvjon meg az ég!!!
2011. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Elég érdekes, hogy én lettem a téma (no meg az öreg 404), pedig elméletileg csak egy kérdésre válaszoltam. Ezt leszögezném: én nem akarok olyan lenni, mint 404 (még ha olyan is leszek, csak egyszerűen segíteni akarok az embereken! Amúgy ismét bocsánat, hogy így védekeztem, csak elég érdekes volt, hogy először hasonlítottak 404-hez (azóta rengetegen megtették ezt).

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
ez már nagyon beteges xDD
2011. júl. 29. 13:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!