Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy űzzük ki a kóborlót?

Hogy űzzük ki a kóborlót?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősünknek állítólag kóborló van a lakásában.Egyszer már "kiűzték" , de megint ott van.Akinek volt már,attól tapasztalatokat kérek.

(nem vagyok kíváncsi,csak komoly válaszokra)


2011. júl. 25. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy ahogy egyszer már "kiűztétek".
2011. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kóborló? Kóborló kutya, vagy mi? :D:D:D Mond már el érthetöbben... Szellemre gondoltál?
2011. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hát gondolhatod h ezotéria témában nem kutyára gondolok

amúgy meg ha egyszer nem sikerült úgy kipaterolni,akkor miért próbálnám meg mégegyszer ugyanúgy?

2011. júl. 25. 20:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hívd rá a rendőrséget és akkor hozzánk is járt régen egy csöves aki a házunk helyén lévő romos házban lakott (újat építettünk) és zaklatott hogy ez az ő háza és mondtuk ha nem húz el a francba ráhívjuk a rendősréget azóta se zaklat (lehet hogy megfagyott mert tél volt)
2011. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Állítólag a Magyar Gárdát jó hívni, mert velük mindig jön néhány rendőr is.
2011. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, én elég mélyen benne vagyok az okkultban már nem tegnap óta, de ilyesmiről hogy "kóborló" még csak nem is hallottam. Körülírnád hogy pontosan mire gondolsz?
2011. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A leírásod szerint egyszer már sikeresen kiűztétek. a módszer újra hatásos lehet.

DE ne felejtsétek el utána védő jelképekkel lezárni a házat, hogy ne térhessen vissza.

Már egy egyszerű sóval történő felszórás is alkalmas lehet, de minden egyes bejáratot le kell védeni, a kéményt is.

2011. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű só nem túl hatásos, javaslom a tengeri sót ha így döntesz.
2011. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Fokhagyma!

Jó sok fokhagyma, az mindenre jó: megfázás tödőbaj vámpírok szellemek.

egy kicsit hámozd is meg. De ahogy az előttem szólók is mondták szórd fel sóval a szobát, meg a fokhagymát is.

És ne szellőztess. a szellem át megy a falon, de a szagot nem bírja.

2011. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt most komolyan gondolod? Remélem hogy csak viccelsz, mert ha nem, az elég gáz...
2011. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!