Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? (lent)

Somogyilaszlo kérdése:

Ez mi lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Régóta esténként egy ilyen fura hangot hallok amit nem igazán lehet elmagyarázni de megpróbálom..Olyan mint amikor az ember erősen összeüti a fogát és csattogó hang keletkezik vagy mikor egy fém körömvágó ollót összecsukunk sokszor..Nemtudom h ez miért van de azt tudom h a haverom bent volt egy ilyen "hangnál" de ő nem hallotta...Mostanában már nem sűrűn hallom,már durvább dolgok vannak pl. a nyitott ajtó elkezd 2 szobában egyszerre be ki nyílni/csukódni de nagyon gyorsan(ezt az öcsém is megerősítheti)..vagy ami most van az előbbinek csak a hangja...Ez mi lehet????Nem vagyok bolond de ez már idegesít..Aki tudja h mi ez az írjon!Előre is köszönöm!
2011. júl. 26. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

az első: bútorok, anyagok tágulásának a hangját képzeled be másnak, se erősíted fel

második: huzat


mivel szellemek nincsenek

2011. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi énis ilyesmire gondoltam :D
2011. júl. 26. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
örülök hogy segíthettem, max ha látsz is lelkeket sétálni a folyosón akkor tévedtünk, ez van
2011. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ugyan már, nem lehet őket látni se lelket se szellemet, hogy most ott sétál, lebeg vagy akármi.

De van szellem én soha nem láttam még őket, pedig itt vannak és mindig tudtomra is adják.

2011. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én azt mondom , hogy ugyanannyi az esélye , hogy léteznek , mint hogy nem léteznek!Én nem zárom ki egyiket sem!:D
2011. júl. 26. 13:01
 6/9 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Az összes általad észlelt "jelenség" reális, tehát megmagyarázható. Nem kell sem aggódnod, sem félned (bár nem hinném, hogy eddig ez volt), ugyanis mindkettőre van magyarázat: az első nemcsak bútorok hangja lehet, hanem szinte bármelyik házadban lévő kis súlyú tárgy szél által mutatott reakciójának hangbéli megnyilvánulása remélem érthető). A második pedig egyértelműen huzat. Ez szinte biztos. Az, hogy a hangját hallod csak, az pedig valószínűsíthetően a szomszédban lévő ajtó hangja, vagy csak az agyadban lévő, számodra félelmetesnek tűnő események feldolgozása. Egy szóval, nem kell félned!

Amúgy pedig utóiratként azt is igazolnám, hogy a szellemeket valóban nem fogsz a folyosón sétálva látni, elvégre ha láthatsz is szellemet, az csak egy-két másodpercig tart, elvégre a szellemek megnyilvánulásához HATALMAS energia kell.

Tisztelettel: GH

2011. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor nincs gong :)Köszönöm a választ!
2011. júl. 26. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal egy ilyen lénnyel van dolgod: [link]

Sajnos kivédhetetlenek. :)

2011. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SzellemKutató ***** válasza:

Nincs mit, én mindig itt vagyok. Minden kérdésre próbálok választ adni ebben a témában. Ez a munkám. Ez az életem.

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!