Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek hogy megszünjön...

Mit tegyek hogy megszünjön vagy hogy filmezhetném le?

Figyelt kérdés
Minden este olyan éjfél körül kopognak az ablakon de úgy hogyha az üvegre ütnének tuti betörne . Miután kopogtak már felis kelek nyitom ki az ablakot (ez ilyen 5 másodperces lehet)és nincs ott senki , se madár semmi . Sőt a padlásról is elég furcsa hangok hallagtszanak . Mit csináljak ? Arra gondoltam hogy valahogy lekéne filmezni , de hogyan ? Vagy mit tegyek hogy megszünjön a kopogás ?
2011. júl. 27. 11:52
1 2 3 4 5
 1/50 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! A megoldás egyszerű: ha vannak hozzá eszközeid, akkor az ablak elé állíts egy kamerát állvánnyal, egy hangfelvevőt (mikrofon számítógéphez kötve, és futtatni a hangfelvevőt), valamint egy hőmérőt is kirakhatsz kívülre. Először is figyeld, hogy mi történik, Írd le a megfigyelés előtt,, hogy hány fok volt. H megtörténik a kopogtatás, jegyezd le, hogy akkor mennyi. Van, hogy te nem látsz semmit, de a kamera azt rögzíti. Ezért nézd meg hány órakor történik az eset, és azt az időpontot és a környékét majd többször is nézd meg. A hangrögzítő által felvett dolgokat szintén hallgasd meg, lehet ott is valami. A padlást is ugyanígy kell, csak infravörös kamerával. Próbáld meg. H látsz valamit (ha nem, akkor is) szólj nekem. Nagyon érdekel a dolog.

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj egy kamerát olyan szögbe elhelyezni, ami azt az ablakot veszi fel, amelyiken kopogtatnak. Ha meg van, akkor éjfél előtt indítsd el a felvételt. Ha esetlegesen megint kopogás lesz, ne foglalkozz vele, tehát ne mássz ki az ágyból, próbálj meg nem foglalkozni vele, hagy vegye csak a kamera. Ha odamész az ablakhoz nagy eséllyel elijesztheted, aki az ablaknál van. Tehát ne foglalkozz a kopogással. Majd ha abba maradt megnézheted, hogy sikerült-e valamit felvennie a kamerának.

2011. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
oké értem köszönöm . este megpróbálom a kamerásat :D
2011. júl. 27. 13:14
 4/50 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is a kamera a jó ötlet, de valahogy úgy rakd, hogy a bekopgó illető (szerintem szellem) ne lássa a kamerát, tehát mondjuk egy sarokba tedd, és csinálj körülötte rendetlenséget, hogy ne legyen nagyon feltünő a kamera. mert én azt olvastam, hogyha leakrsz kamerázni egy szellemet, és ezt megtudja a szellem, akkor felháborodik és meg is gyilkolhat (bár ez elég nagy hülyeségnek hanzik, szerintem nem igaz, csak vki elmebajos találhatta ezt ki, szóval nyugi!!) Viszont, ha a videon észlelsz valamit 8pl.: szellemet vagy egyéb természetfeletti dolgot) akkkor légyszi tölts fel valahova a videot (pl.: youtubre) és linkeld be! köszönöm szépen! jó szerencsét így éjszakára! ;-) 19/l
2011. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
oké majd akkor feltöltöm ha látok valamit :)
2011. júl. 27. 14:01
 6/50 anonim ***** válasza:
13:57 vagyok. Köszii! Már nagyon kiváncsi vagyok!
2011. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Én ugyan inkább a szkeptikusság felé hajlok (ergo abban bízok, hogy erre is találsz/találunk ésszerű magyarázatot), de én is azt mondom, a biztonság kedvéért ne feltűnően kamerázz! És tényleg töltsd fel a videót (ha lesz rajta valami érdekes), mert így be tudnám bizonyítani a famíliának, hogy mégsem vagyok olyan hülye, amiért nem vagyok 100%-ig hitetlen.:D
2011. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Az én ablakomon van egy hosszú repedés, és ha elmegy egy villamos a ház előtt (pont egy sínkereszteződésnél lakunk) akkor remeg, és érdekes hangot ad ki
2011. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
itt nincsen villamos sőt a kocsik se járnak 11 után . egy mellékutcába lakok és a legvégén úgyhogy még a kocsikra se lehetne fogni . :)
2011. júl. 27. 19:29
 10/50 anonim ***** válasza:
Na kívácsi vagyok már... videóóóóó !!!! linkelj majd !! :D:D:D
2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!