Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek hogy megszünjön...

Mit tegyek hogy megszünjön vagy hogy filmezhetném le?

Figyelt kérdés
Minden este olyan éjfél körül kopognak az ablakon de úgy hogyha az üvegre ütnének tuti betörne . Miután kopogtak már felis kelek nyitom ki az ablakot (ez ilyen 5 másodperces lehet)és nincs ott senki , se madár semmi . Sőt a padlásról is elég furcsa hangok hallagtszanak . Mit csináljak ? Arra gondoltam hogy valahogy lekéne filmezni , de hogyan ? Vagy mit tegyek hogy megszünjön a kopogás ?
2011. júl. 27. 11:52
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
jolvan jolvan :D
2011. júl. 27. 23:14
 12/50 anonim válasza:
erre kíváncsi vagyok én is :D
2011. júl. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó esetnek ígérkezik. Végre valami izgalmas! :)
2011. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
csalódást kell okoznom :D . felállítottam a kamerát . olyan 11óra körül és semmi kopogás . leszedtem hajnali 3kor . ma ismét próbálkozok :D
2011. júl. 28. 12:06
 15/50 frankenbob válasza:
100%
van egy ötletem milenne ha ki nyitnád az ablakot, nem vicc akkor esetleg nem kopognának vagy nem tudom. de lehet asz is hogy csak megnyitod és ha kopog akkor (nem bisztos) de lehet, hogy elmozdul.
2011. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
kinyitom az ablakot bejön a sok szúnyog :D
2011. júl. 28. 13:54
 17/50 anonim ***** válasza:

Szia!


Arra még nem gondoltál, hogy éjfél előtt nem sokkal kimész az ablakodhoz és valahol elbújva megnézed, hogy mi történik? Esetleg azt is fel lehetne venni amit te látsz onnan (persze ha rendelkezel megfelelő számú felvevő eszközzel, tehát akár bentről és kintről is felvenni). Remélem sikerül valamit rögzíteni! Sok szerencsét! Linkelj!

2011. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
ezekre a fálasz egyszerű az ablaknak neki ment egy madár a padláson pedig valami állat van pl:macska
2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Jól elrejtetted a kamerát, és a hangrögzítöt? Az is lehet hogy kiszúrt. Csak mert már úgy kb fél órával éjfél elött írtál utojjára.
2011. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 roydix válasza:
Vagy csak annyit kell csinálnod, hogy átkopogtatsz a szomszéd nénihez, hogy hagyja abba a szórakozást...
2011. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!