Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek hogy megszünjön...

Mit tegyek hogy megszünjön vagy hogy filmezhetném le?

Figyelt kérdés
Minden este olyan éjfél körül kopognak az ablakon de úgy hogyha az üvegre ütnének tuti betörne . Miután kopogtak már felis kelek nyitom ki az ablakot (ez ilyen 5 másodperces lehet)és nincs ott senki , se madár semmi . Sőt a padlásról is elég furcsa hangok hallagtszanak . Mit csináljak ? Arra gondoltam hogy valahogy lekéne filmezni , de hogyan ? Vagy mit tegyek hogy megszünjön a kopogás ?
2011. júl. 27. 11:52
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Na mi volt? lekameráztad?
2011. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:
Ez engem is érdekel mi volt este??!!
2011. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
na? ma se volt semmi? vagy még azért nem irtál mert szenvedsz a videó feltöltéssel?? XD
2011. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Na mi tortent??? vmi fejlemeny???
2011. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
nem voltam gépközelbe azért nem írtam . felállítottam a kamot a sarokba letakartam mindennel nem látszott hogy ott lenne . nem kopogtak . hajnali 3 körül leszedtem megint . lefeküdtem néztem még a tvt és hát csatornát váltott felállítottam megint a kamot egy másik sarokba úgy hogy a tv is és az ablak is benne legyen . úgyhagytam reggelig a tvt is és a kamot is , de akkor már semmi nem volt . ma már nem állítok kamot . leszarom nem érdekel :D majd ha egyszer véletlenül felveszem akkor mindenképp felrakom youtube-ra és linkelek
2011. júl. 30. 22:27
 36/50 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki akar b*szni veled.:D
2011. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim válasza:
70%
Nem olvastam el az összes kommentet, csak amiket a kérdező válaszolgatott. DE!! Gondoljatok már bele, hogy most lehet hogy csak tényleg valaki,valami nagyon jol szorakozik vele, de mivan ha egyszer mégis felvesz vmit az a kamera. Ha visszanézi a felvételt és lát rajta valamit.. Ha nekem ezzel a tudattal kéne élnem h van vmi minden ejjel a szobamba, ki tudja miert. hat nem tom.. szerintem szörnyethalnék.. de lehet hogy csak én vagyok ilyen nyúl.. ?
2011. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
kedves nyuszi :) én már megszoktam xd eleinte én is féltem de télleg kezdem már megszokni
2011. júl. 31. 22:19
 39/50 anonim ***** válasza:
de azért próbálkozz mégegyszer!
2011. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Meglepő. :)
2011. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!