Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Színes gömböket látok éjjel....

Színes gömböket látok éjjel. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Néha arra ébredek hogy bizsereg a homlokom és amikor kinyitom a szemem a fejem fölött nagy színes gömb van, ami egyből elkezd tőlem távolodni ahogy kinyitom a szemem.

Igazából szépek ,eddig mindegyiken valami nonfiguratív minta is volt. Volt amelyik úgy nézett ki mint egy túlméretezett vírus.


2011. júl. 28. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Adjál nekem is!!!
2011. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen anyagot tolsz, de adhatnál nekem is:D
2011. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Le kéne szokni az LSD-ről.
2011. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

:) Én átlátszó gömböket látok,ha látok.Nem sikerült kiderítenem,mi lehet.Magyarázhatjuk logikus elmével úgy,hogy végül meggyőzzük magunkat(én úgy gondolkodtam,hogy a szememen csúsznak le valamik,de ez inkább hatalmas buborékokra hasonlított,és rengeteg volt belőle)máskor meg felfelé szálló,vagy a levegőben úszó füst jelenik meg)

Ha félretesszük a logikát lehet valami nem evilági is.Valami,ami egy más síkról kúszik be,és amikor teljesen éberré válsz eltűnik.

2011. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
És igen,nálam is egyre távolodik,ahogy éberebb leszek,és nekem is a fejem fölött szokott lenni.
2011. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt belenézel az olvasólámpádba? ha igen azért van
2011. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ha drogoznék nem is tettem volna fel ezt a kérdést itt, mert akkor egyértelmű lenne mi a helyzet :D:D

A lámpába se nézek, meg nem is közvetlenül lefekvés után történik ez. Valamikor az éjjel az alvásból ébredek fel és egyből látom is ezeket. Igazából a homlokom bizsergése az amire felébredek.

2011. júl. 28. 17:13
 8/21 roydix válasza:

16:36


XDXD még mindig szakadok a röhögéstől

2011. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
te meg a fekete színű láthatatlan gömböket látod.
2011. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A homlokbizsergés nem hinném, hogy természetes lenne, és megkockáztatnám, hogy köze van ahhoz, hogy gömböket látsz. Esetleg egy szemésznek megmutathatnád magad, ha nem talál semmit, akkor egy CT-t csináltathatnál, hátha az agyaddal van valami.
2011. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!