Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Színes gömböket látok éjjel....

Színes gömböket látok éjjel. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Néha arra ébredek hogy bizsereg a homlokom és amikor kinyitom a szemem a fejem fölött nagy színes gömb van, ami egyből elkezd tőlem távolodni ahogy kinyitom a szemem.

Igazából szépek ,eddig mindegyiken valami nonfiguratív minta is volt. Volt amelyik úgy nézett ki mint egy túlméretezett vírus.


2011. júl. 28. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

A homlok bizsergés attól is lehet hogy kinyílt most a 3. szemed, amivel látni lehet túlvilági lényeket

pl.: angyalok, szellemek

Én is próbálom mostanában ki nyitni nem lenne rosz látni az igazságot az életről :D

2011. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 csicseriborsó5 válasza:
Én sem tudom mik lehetnek, de én is szoktam ilyen göböket látni, meg színes füstöket este. Nagyon érdekes, és jó lenne tudni, mi az oka, hogy megjelennek.
2011. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Azok csak lufik :D
2011. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Lufik ?:D

Ez tök normális, amikor felkellünk reggel, a szemünk így is alkalmazkodik. De inkább menj el szemészhez.

2011. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Valóban érdemes lenne felkeresni egy orvost. Csak mert ez az eset nem illik a paranormális szemszögbe. Ha átlátszóak, fehérek lennének, akkor egyértelmüen szellemekröl lenne szó. De színes orbokról még sosem hallottam.
2011. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az,hogy valamiről nem hallottunk,nem jelenti azt,hogy nem létezhet,ugye.
2011. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes mert sok olyan ismerősöm van aki azt mondja magáról hogy ő lát szellemet, aurát stb Viszont amikor ezt nekik mondtam csak néztek, ilyenről nem is hallottak még ,meg nem is láttak ilyet. De legalább itt látom van pár olyan ember aki tapasztalt hasonlót :)
2011. júl. 29. 14:57
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez is igaz utolsó. Attól még lehet szellem. De mivel az eset ennyire különbözö a többitöl, ennek kicsi az esélye.
2011. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
heréim voltak bocsi azokkal bizsergettem a homlokodat :D
2011. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A homlokbizsergés akár a LEPRA tünete is lehet!!!!!! ORVOSHOZ KÉNE MENNED, ÉS NE SÉRTŐDJ MEG MERT EZ NEM JÁTÉK!!!!
2012. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!