Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » én vagyok hülye és képzelődök...

én vagyok hülye és képzelődök vagy tényleg van itt valami szellem cucc? és csak NORMÁLIS válaszokat, kérlek!

Figyelt kérdés

szóval eddig nem hittem a szellemekben,de mostanában elkezdett feltűnni hogy amikor kimegyek egy szobából,mire visszamegyek ott vannak olyan tárgyak amik előtte nem voltak. szóval ma például olyan volt hogy uncsimmal rajzolgattunk,és ő lement a földszintre,én meg elmentem wcre.és mire visszamentem,ott volt az unokahugom egyik játéka,amit 101 hogy nem én tettem oda és a szüleim,de még nővérem se lehetett mert ők is lent voltak.

és amúgy ilyenek csak nagyon ritkán,ilyen 2-3 hetente történnek.

mert vagy egy hónapja este gépeztem és amikor elbambultam,elkezdtem bámulni az ajtót.és láttam hogy valami sötét izé ott elsuhant az ajtó előtt.

és néha,igaz nagyon ritkán,de szokott olyan lenni,hogy mikor lefekszek aludni,úgy érzem,hogy valaki figyel.

és tudom hogy ez most hülyén hangzik,de azt vettem észre,hogy mindig ebben a szobában,ahol a gép is van,mindig itt szoktam néha olyan hangokat hallani a szoba végéből,mintha valaki ott lépkedne a játékok között,meg itt érzem ÁLLANDÓAN azt hogy valaki engem néz a hátam mögül :S

az kizárt hogy a ház miatt lenne itt szellem,mert a szüleim építtették a házat,szóval itt nem történt semmi baleset vagy ilyesmi.

akkor miért van ez?

13L


2011. júl. 31. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez az órás dolog lehet agykontroll is. Beképzeled, hogy mindig akkor szoktak az órára nézni, és akkor te is odanézel. Én az 19:56-tal vagyok így, direkt, mert ugye az egy lényeges évszám is lehet :)
2011. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
pl. most is oda néztem és a laptopomon 19.56-van! (előző)
2011. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok, Erdélyből írok, itt egy órával később van mint Pesten, és az előző kommentemből is látszik hogy 19.56- van


Én ezt az agykontrollnak tudom be

2011. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
legalább megtudtam hogy Erdélyben 1 órával eltérnek tőlünk ^^
2011. aug. 2. 07:11
 15/18 Tibroda ***** válasza:
folytasuk privátban
2011. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mit?...
2011. aug. 2. 09:02
 17/18 Tibroda ***** válasza:
vagy figylj milyen jelenségeket észletél páldául látad vagy mozgo tárgyák
2011. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
azt nem láttam hogy bármi is mozgott volna csak azt hogy mire visszamentem a szobámba,ott volt az asztalom közepén az a játék amit biztos nem tettem oda még véletlenül se mert nem is volt a szobámban amikor rajzoltunk
2011. aug. 2. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!