Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi ez és mit jelenthet?

Vajon mi ez és mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka furcsa álmom volt. Éppen szeretkeztünk a párommal az ágyamon (misszionáriusba) amikor kinyílt az ajtó és egy kb. két méteres alak jelent meg, Hosszú fekete köpenyt és kapucnit viselt. Az arca hófehér volt és halálfejre emlékeztetett, de a pofacsont alatt kigömbölyödött, szinte kört formált. Kezeit lassan felemelte és akkor láthatóvá vált, hogy valamiféle kardot tart hegyével lefelé, mindkét kezével szorítva a markolatát. Hirtelen előrelépett és döfött felülről lefelé, a párom rám borult, de én nem éreztem a szúrást.



Erre felébredtem és a sötétben az arcomtól kb 80 centiméterre láttam annak a valaminek az arcát ami a szobába jött. Éppen olyan volt mint mikor az ajtóban megláttam de csak az arc volt meg. Egyre közeledett felém én pedig félelmemben azt mondtam mész el innen rögtön. Akkor hirtelen eloszlott a jelenés...



Szerintetek mi volt ez az álom és ez a jelenés?


2011. aug. 3. 22:45
1 2
 1/17 Gress ***** válasza:
Még nem ébredtél föl teljesen és ezért volt.De a hozzá értők mindjárt elmagyarázzák:)
2011. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nincsenek szellemek!
2011. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tom Benko ***** válasza:
34%
Vicces álom lehetett. Ne izgulj, nem volt semmi, csak pont egy álom közepén riadtál fel, és az agyad még nem tudta differenciálni az álmot és a valóságot. Esetleg még alvásparalízis is csinálhat ilyet.
2011. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó... csak azért szavaztalak le, mert azt írtad, hogy "ez vicces álom lehetett"..... kívánom, hogy a te álmodban is haljon meg valaki akit nagyon szeretsz... kiváncsi vagyok mennyire lesz vicces!
2011. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy meghalt -e.


Mit jelenthet ez az álom?

2011. aug. 4. 10:33
 6/17 A kérdező kommentje:
A 23:45 szerintem léteznek szellemek.
2011. aug. 4. 10:34
 7/17 Tom Benko ***** válasza:

00:28-nak: Képzeld álmodtam már ilyet... Reggel jót röhögtem, hogy milyen marhaságokat tud az agyam összerakni. Sőt, álmodtam ennél durvábbat is.

Az meg nem zavar, hogy leszavaztál, ebben a topikban ha értelmesen szólok hozzá, azonnal le vagyok szavazva. :)

2011. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tom Benko ***** válasza:
Kérdező: Mi alapján állítod, hogy léteznek?
2011. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

érdekes..


ne csináljátok többet misszionáriusba,mert a sikoly filmből kilép a főszereplő,és leszúr titeket.xxd

2011. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hm, nem láttam ezt a filmet.
2011. aug. 5. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!