Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lenne a lakásomba?

Szellem lenne a lakásomba?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem nappal is amikor nincsenek itthon a szüleim (16/f) hogy néha valami hidegebb levegő elmegy mellettem.Meg hogy le ül vagy ott marad mellettem.De van hogy továbbmegy.Nem nagyon hiszek a szellemekben.De mi lehet ez ?
2011. aug. 7. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Az hát, nálad van Casper!

Hívd a Szellemirtókat!

2011. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ja meg van 1 székünk az ebédlőbe.Este amikor felállok róla.Akkor utána nemsokkal olyan mint ha leülne valaki.Meg néha az edények maguktól elcsúsznak a mosogatóban.
2011. aug. 7. 15:34
 3/25 anonim ***** válasza:

Semmi... huzat!


Vagy egyéb hőmérséklet különbségek a lakás bizonyos pontjain, amiken ha átsétálsz, lehet kiráz a hideg. Senki nem ül melletted, ezt mégis hogy lehet "érezni"??? "vagy továbbmegy"... aha, szóval vagy ül vagy tovább megy, vagy áll, vagy fekszik, lényeg, hogy ott a szellem... Már bemagyaráztad magadnak a hülyeséget, az van, így jó, hogy képzelődsz... Nagyon jó a fantáziád, aminek örülök, mert nekem is az, de ugyanakkor nem vagyok naiv, te se legyél az.

2011. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Balikid98 válasza:


Szerintem nem szellem csak a levegő ahogy az ablakon vagy az ajtón bemegy.

2011. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nincs huzat.Ablakot nem szoktam kinyitni.Jó a szigetelés.És panelba lakok.
2011. aug. 7. 15:37
 6/25 anonim ***** válasza:

Akkor folytatom... ha felállsz egy székről, akkor hirtelen súly változás miatt megreccsenhet, ha pedig instabil, akkor visszaáll az eredeti helyére, és ez koppanhat a földön. Máskor nem ül le, csak ha felállsz? Direkt ugyan arra a helyre pályázik mindig, ahol te vagy, és lesi mikor állsz már végre fel?? Ugyan...


A vizes mosogató edényben megcsúsznak a tányérok... Erről nem írok semmit, ha nem haragszol.

2011. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De a szék csak este recseg nappal nem.
2011. aug. 7. 15:42
 8/25 anonim ***** válasza:
Csak nem hallod, mert nappal nincs akkora csend... Síri csendben azt is lehet hallani, ahogy egy pók szarik a sarokban. Mindegy. Miért kérdezel, ha nem fogadod el a válaszokat? Ebből látszik, hogy bebeszélted magadnak... :) Mi válaszoltunk; nem nincs szellem a lakásodban. Fogadd és hidd el.
2011. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Meg még szellemet sem idéztem csak akartam de nem sikerült.
2011. aug. 7. 15:52
 10/25 anonim ***** válasza:
Ma este pontban éjfélkor állj a tükör elé egy szál fehér gyertyával a kezedben, és meglásd utána nem lesz semmi gondod.
2011. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!