Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől ijedtek így meg a cicáim?

Mitől ijedtek így meg a cicáim?

Figyelt kérdés

Csak a szemem sarkából láttam a történéseket...álltam a nappaliban, amikor a két cicám oltári nagy ordítás közepette megijedt. A fiú cica épp evett, és mikor ez történt hátraugrott 90°-ban, az anyuka cica pedig hatalmasat morgott. Kirohantam az előszobába, a fiú úgy megijedt, hogy be is pisilt (pedig kiskora óta nem pisilt sehova!). Mikor odafordultam a két cica egy irányba nézett és bámultak nagyon valamit.

A jelenet után mindkettő nagy kerek fekete szemekkel besunnyogott az egyik szobába az ágy alá. Hugom eközben a fürdőszobában volt, ő is kiszaladt, hogy mi történt, de nem volt ott semmi.


Egymást nem ijeszthették meg, mert 3-4 méterre voltak egymástól, hangos dolog nem volt akkor sem.


Én szeretném hinni, hogy nem szellem, vagy bármi lény, de sajnos már nekem is voltak furcsa tapasztalataim, és most hogy a két cica is észrevette (nem első alkalom, de az első jelentősebb) nagyon félek.

Régen olyanok voltak, hogy a semmibe bámultak, és mind a három cica egyszerre mozgatta a fejét a levegőbe bámulva nagy fekete kerek szemekkel.

Velem történt olyan, hogy a padláson hallottam mintha 20-30kilós dobozokat dobálnának (senki sem volt fent ez biztos), volt hogy azt hallottam anyuék jönnek haza bevásárlásból és jönnek fel a pincéből (még szatyor csörgést is hallottam), de nem jött senki...


Segítsetek, nagyon félek:/


20L


2011. aug. 7. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Megijesztette egymást a két cica. Az egyik önfeledten tett valamit, így minden külső tényezőt elzárt, a másik cica pedig mikor közel került nagyon megijesztette. Erre a megijesztett megugrott, amely a másik cicát ijesztette meg. Jellemző tevékenység ez macskáknál. Sűrűn csinálják.
2011. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem a kutyámmal szoktak hasonló dolgok történni. de csak egy helyiségben. ő is néha a semmiből megijed, aztán csak nézi a semmit és "remeg". Alig tudom megnyugtatni. utánaolvastam, és hát én úgy gondolom, hogy csak szellemtől ijedhet meg...

Ez nálunk elég gyakori, mióta itt van nálunk a kutya, szinte minden nap, másnap történik ilyen. én nem látok semmit, bajom nem lesz, úgyhogy próbálom megszokni, és nem félni. este, éjszaka viszont nem szívesen jövök le a szobámból, mert a lépcsőről pont abba a helyiségbe lépek.m pedig nem vagyok már énsem gyerek.

19L

2011. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne hogy nem valami szellem :S
2011. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Ne félj. Én is szoktam tapasztalni különös dolgokat, de olyankor úgy csinálok, mintha nem is történne semmi, és már egészen megszoktam... pedig korábban én is nagyon féltem, csak megpróbáltam nem foglalkozni az egésszel. :)

L/17

2011. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Lehetséges,hogy valami szellem volt,mert én úgy tudom,hogy az állatok érzik őket,hogy ott vannak.A macskáknál gyakori szokás,hogy megijednek sok mindentől,főleg a hangos zajoktól..Az én macskáim is csinálnak ilyet és én megszoktam ijedni tőlük,mert tudom,hogy van ott valami..Szerintem szellem volt..
2011. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Balikid98 válasza:


Nem akarlak megijeszteni, de nekem is van macskám és van egy hőkamerám is amikor megijedt akkor elővettem a kamerát odairányítottam és egy ember alak volt ott kb. -20 vagy -30 fokos volt az az alak.

2011. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Régebben is voltak furcsa dolgaik, de azt betudtam annak hogy fiatal cicák és még játékosak.. De mostanában mind a három megvan hülyülve teljesen, anyuék is észrevették már és kérdezték nem-e ütöttük meg őket és azért félnek.


Kedves Utolsó!

Kérlek írj még a hőkameráról, meg hogy mik történtek még:S

2011. aug. 7. 18:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Az egy szellem volt... :( Barátnőm apuja ilyenekkel foglalkozik, és ő mondta, amikor velem történt ilyesmi. :(
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szegény cica! Nem is csodálom, hogy bepisilt, ha még nem pisilt sehova... xD


Na amúgy lehet, hogy szellem. De ne kívánd, hogy az legyen.

2011. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hőkamerával ezt ki lehet mutatni? nemár....


am 100% hogy van ott egy szellem, de nem akarlak megijeszteni

2011. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!