Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lenne? Nem tudom vagy...

Frankenbob kérdése:

Szellem lenne? Nem tudom vagy csak elkébzelem?

Figyelt kérdés
amokor a szobámban ülök sokszor olyan érzésem van mintha valaki mögöttem lenne. Épp pár napja amikor gépeztem mintha valami megfokta volna a vállam nagyon megijedtem nem fordultam meg úgy gondoltam ha van ott valami inkább nem szeretném látni. pedig nem vagyok félős én simán felmegyek a padlásra amikor hangokat hallok, vagy este lemerek menni a pincébe de most megijedtem. Annyi nyugtat meg hogy nem erőszakosan megmarkolta a vállam hanem csak rá tette a kezét.
2011. aug. 8. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Biztos a nyelvtan tanár volt.
2011. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha szellem is van a szobádban, szerintem nem az a szándéka, hogy ártson neked, ha eddig nem tette. Szerintem fordulj meg, ha ilyen történik, hogy a válladra rakja a kezét, lehet, hogy egyik családtagod. (nekem is volt olyan, hogy nem hallottam a zenétől, hogy anyám bejött, és mögöttem megszólalt. Megijedtem.:D)

Nem mondom, hogy 100%-ban hiszek az ilyen lényekben, de ki tudja? Mindenesetre elűzheted, ha szeretnéd. Olvass utána.;)

2011. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szellem.

Velem is voltak furcsa dolgok, de éreztem, hogyha szellem is, nem akar bántani, úgyhogy nem törődtem vele.

Most abbahagyta a dolgokat, lehet, hogy távozott.

Ne törődj vele, akkor hamarabb abbamaradnak ezek az esetek.

2011. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Réti bubuzér ***** válasza:
86%
Ez a helyesírásszörny volt, addig fog b@asztatni, amíg nem tanulod meg az anyanyelved rendesen.
2011. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Első, utolsó: ment a zöld kéz xD
2011. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A zöngés-zöngétlen párcsere elég gyakori jelenség, amúgy könnyen orvosolható. :)

A vesszők nem használata (egy vessző van az egész szövegben, az is kétes, hogy oda kell-e :) ) szintén kiküszöbölhető, ha a számítógépen a helyesírási szótár megfelelő fejezetét olvasnád...

2011. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szúróvágódaraboló,odament a medvedisznóemberrel épp egy reptoidot mentek kinyírni mert sok pénzzel tartozott nekik,de eltévesztették a házszámot...
2011. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!