Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akinek volt valamilyen szellem...

Tdia98 kérdése:

Akinek volt valamilyen szellemel vagy más természet feletii lényel találkozása az irjon?

Figyelt kérdés
érdekel mert a barátnőmel pár házhoz kijárunkŰ(baráti kör)ÉS szellemeket keresünk !!:) és már sikerült egy hangfelvételt is késziteni !!! irjatos sokan és normálisakat és a szellem keresésről is kérdezhettek ha akartok
2011. aug. 9. 18:00
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Hát nekem nem kell keresni, mert jönnek maguktól. Mindig van errefelé egy-egy kóbor példány, és tologatják a székeket, a tárgyakat, volt amikor az ajtót is becsapkodták (mielőtt bárki hitetlenkedik, egy darab ablak se volt nyitva, és nem volt itthon senki). Szóval én inkább annak örülnék, ha nem lennének. Nem azért, mert félek. Azt megtanultam, hogy nem szabad, mert csak még jobban maradni akarnak. De na... inkább ne legyenek. Keresni meg aztán végképp nem keresném őket. A szellemesdire már sokan ráfáztak, és már bánják, hogy akkor nem hagyták a francba az egészet.
2011. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

skepticism on


Ez a szokásos szellemes história :P állítja a kérdező, hogy van neki egy hangfelvétele de sajnos ezt nem tudja a nyilvánosság elé tárni :(


skepticism never off :3

2011. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Szeretemacsokit válasza:

Engem is érdekelne a hangfelvétel. Mit kérdeztetek tőle és mit válaszolt?


Amúgy én hiszek neked,ugyanis hiszek a szellemekben.

2011. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De ez így hülyeség. Hinni abban amit valaki állít pusztán azért mert egy dologról van szó ami szerinted van, ráadásul ami a bónusz, hogy az a valaki aki állítja, hogy ez van még azt is, hogy van bizonyítéka de sajna nem mutathatja meg :(


Hajrá repülő spagettiszörny!!

2011. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Magyar Vagyok válasza:
nekem már volt pont feküdtem és a szellem pont mellettem ált elég szar volt.
2011. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én a kertben sokszor látok a szilvafa felé suhanni egy kék ruhát. Arcot nem láok, és néha csak úgy elkapom, ha a teregetek, vagy kutyagumit veszek fel onnan. kék felsőruha, valami kabátféle, meg nadrág, sötét színű, és fekete haj, de elég gyér... lehajtott fejjel suhant, lépkedett inkább, hang nélkül, de mindig a szilvafa felé, a hinta közepétől(olyan két, két és fél méter táv). ezt már elég sokszor láttam, délután, melegebb időkbe, de egyszer az ablakból is láttam valami ott, amikor esett az eső, kék folt volt.
2011. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem az Szíj Melinda volt a kék kardigánjában.
2011. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"már sikerült egy hangfelvételt is késziteni !!!"


És azon a hangfelvételen mit mond a szellem? "Szia, Gyuri vagyok, ha beszólsz beverem a képed"? Mit tud egyáltalán mondani egy szellem?

2011. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Citylife válasza:
Aztmondják minél többet foglalkozol vele annál rosszabb...de fényévekkel erősebb az emberiségnél... én nemhiszek bennük...
2012. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!