Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha úgy gondoljátok, hogy...

Ha úgy gondoljátok, hogy léteznek vámpírok akkor milyen formában? Mármint mit csinálnak stb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Vámpirok nem léteznek süsü!!!!!!
2010. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen eddig én is eljutottam! Képzeld!

De itt mindenki azt kérdezgeti, hagy vannak-e vámpírok és én arra lennék kíváncsi hogy miből gondolják ezt

2010. dec. 11. 13:38
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Léteznek vámpírok, nem szeretnék mindent leírni,mert hosszú .. és aki nem hisz ebben arra nem tartozik de ha ezt az oldalt elolvasod: [link]


vérivástól kezdve minden le van írva....

2010. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Na haggyál már ilyen szorit én is kitalálok.
2010. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, amelyik a blogot írta, biztos sok Ann Rice könyvet olvasott.
2010. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Vámpírok léteznek: [link]
2010. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%

ezt a blogot nem lehet csak úgy megírni..

egy ember ilyet nem tud kitalálni..

mindent leír a vérivásról.érzésekről mindent olyan részletesen,hogy csak úgy nem lehet ezt kitalálni..

2010. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

A blogról esett már szó, egyszer kifejtettem a véleményem róla, ez volt az:


Én is tudok így írni, ha úgy tartja kedvem. Néhány érdekességre azért felhívnám a figyelmed. A legelső bejegyzésében még magázódik, s mint a középkor szelleme megkívánná, még érdemben egyet is értek a megszólítással. A másodikban közvetlenebbé válik tegeződéssel. Születési dátuma is figyelemfelkeltő: 1666. 666 a Bestia száma, s mint ilyen hordozza magában a Gonoszt. Pszichológiai szempontból elmés volt dátumként ezt megjelölni. Tudat alatt is megerősítés az ember számára. Amit még könnyen megállapíthatsz: a nyári szüneten belül vezette virtuális naplóját. A hivatalos iskola idő befejezte után kezdte el, és még a szeptemberi kezdés előtt le is zárta.


Egy jól megírt regénynek tetszik az egész, s ha ismered a tehetségesebb fiatalok írásmódját, láthatod, csak egy fikcióról van szó.

2010. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14.31 nyilván te nem szoktál olvasni, vagy legalább is nem sokat.
2010. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy akkora butusság! :) A régi vámpírlegendák alapja a profíria nevű vérbetegség, ami a bőr szürkülésével, orr-fül szöveteinek sorvadásával, napfényre való érzékenységgel, az íny sorvadása miatt agyarszerűnek látszó fogakkal, vérszegénységgel és bizonyos esetekben elmezavarral is járt.

A vámpírnak tartott Drakula sem volt vámpír, csak a kegyetlenségéről volt híres.

Aztán később a filmek hozták divatba a vámpírkultuszt, ami most annyira hatással van egyes hiszékeny tinikre.

Viszont vannak olyan társaságok, akik vámpírként élnek, vámpírfogat hordanak, vámpírnak öltöznek, esetleg vért is isznak. Persze ők is halandó emberek és ezt nem is tagadják. Nekik ez egy életstílus.

2010. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!