Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? (Kérdésed túl...

Mi lehet ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

valamikor alakokat látok de csak pár másodpercre...

nem olyan rég kint voltam a kertben és amikor mentem be a házba oldalról olyan volt mintha valakit láttam volna és amikor oldalra néztem egy férfit láttam pár másodpercre..

nagyon ritkán hangokat hallok..

mi lehet ez, szellem vagy csak beképzelem?

Csak normális válaszokat előre is köszönöm!

14/L


2011. aug. 17. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vannak ilyen szellemek. fel fel villanak, rejtőzködő árnyak, felbukkannak majd eloszlanak. Lehet hogy akarnak valamit tudatni
2011. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Azt tudjuk hogy az emberi elme meg tréfálhat minket Én személy szerint nem hiszek bennük a leírtak alapján lehetséges.
2011. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elhalványodott a fátyol, ami elválasztja a realitásokat, így félig-meddig átláttál rajtuk.
2011. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

régen olvastam erről vannak a szemben gombocskák és pálcikák én úgy tudom hogy a pálcikák a szem szélén helyezkednek el és ezek zavarosabb adatot küldenek az agynak és azt az agy megpróbálja értelmezni ilyen furcsa módon is néha ennyi

a hangok azok már más tészta

2011. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Jaewy ***** válasza:

Ez valóban nem elég részletes, sőt mi több, szinte bárkivel meg eshetnek ilyen dolgok egy nehéz nap után, a többi meg már az agyunk furfangos játéka. Ha viszont valóban szellemre gyanakszol akkor nagyon is közeli rokonod lesz az illető !


Üdv. Jaewy (Az öreg farkas ismét visszatért)

2011. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia! Ezt szerintem nem nagyon tudják megválaszolni...:/

Hogy mi lehet ez..de nekem is szokott ilyen lenni..és ez nagyon zavar..Meg most olyan is hogyha megyek be akkor hirtelen ránézek a pladonra és minta egy fekete árny lenne ott..de utánna eltűnik... Nem tudom mi lehet ez..de biztosan nem egyedül vagyunk vele..

én is 14 éves vagyok :)

2011. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
papám meghalt és azóta történnek ezek velem...
2011. aug. 18. 11:42
 8/11 A kérdező kommentje:

és ha magam vagyok valamikor olyan mintha figyelnének...

nagyon fura érzés ezt így nem lehet elmondani de nagyon fura..

2011. aug. 18. 11:43
 9/11 Jaewy ***** válasza:

Akkor felteszek egy-két kérdést.

1. Van kép a papádról otthon ? (főleg fali, vagy bekeretezett képre gondolok, nem pedig sima fotó képre)

2. Teljesen sötét alakokat látsz, vagy kicsit élesebb, színesebb ?

3. Van konkrétan olyan hely, ahol erősebben érzed azt a bizonyos "leírhatatlan" dolgot ?

Egyenlőre ennyi.


Üdv. Jaewy

2011. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nincsen,csak egy sima fotó...

kicsit élesebb de nem tisztán látom..

így konkrét hely nincsen de inkább amikor megyek mamámékhoz ott érzem valamikor mintha nézne, vagy a kertben a hintaágynál mert ott szoktam mindig gondolkozni vagy csak kint ülni és valamikor rá gondolni...

2011. aug. 18. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!