Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell szellemet elűzni?

Hogy kell szellemet elűzni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Megfenyegeted, hogy ha nem megy el, megvered.
2011. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Milyen szellem és hogy került oda?
2011. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
csak annyit mondj neki,hogy SICC
2011. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szórd be este sóval az ajtó küszöbökett
2011. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Tegyél ki fokhagymát és szentelt vizet, készíts a pérnád alá ezüst pengét... és ventilátort, hogy távol tartsa tőled.
2011. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
vegyél szellemrepellens spray-t vagy tagyél ki egy szellemijesztőt a kertbe
2011. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Dollars ***** válasza:
39%
Ennek a sok tudatlan idiótának tiszta szívből kívánom,hogy Ő nekik is legyen szerencséjük halott lelkek zajához,nyögéséhez,és ahhoz az iszonyatos félelemhez amit ki tudnak magukból árasztani.Vagy álmukban arra ébredjenek,hogy "-nyomják"a mellkasod,és nem jön ki hang a torkodon,mert megakadájozza,és még azt is hogy kinyisd a szemed!!! Aztán majd jól kiröhögöm,mint ahogyan azt ők teszik velünk,fejlettebb lelkekkel!!! Mindegy!Belőlünk lesznek a médiumok,Ti meg még reinkarnálódjatok párszor,hogy némi hasznotakat is vegyük az éltbe!
2011. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Dollars

amiről te beszélsz az az alvás paralízis, semmi köze a szellemekhez.

Egyszer láttam műsort róla valamelyik csatornán talán Disco. channel, nem sokkal később én is álmodtam ilyet de nem ijedtem meg a mellkasomon ülő ronda manótól. Tudtam mi az és oldalra fordulva tovább aludtam.

Nem is jött vissza többet sajnos.

2011. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Dollars ***** válasza:

Örülök,hogy ilyen szerencsés vagy!Nekem ez 12éves koromban kezdődött,úgy ahogyan azt írtam.Most immár 30éves vagyok,és érzem Őket,hallom Őket.pl:Idős férfi hang: Kérlek segíts!

fiatal női hang:sikoltás.a legutóbbi:kb15-18év köröli lány sír,zokog,hogy meghalt,és hogy nem tud a szüleivel kapcsolatba lépni.Gyerek tenyérnyom a padlószőnyegen.Ezidáig el tudtam küldeni őket,úgyhogy megnyítottam egy fényes "kaput"(képzelet) és szépen így átkeltek a túlvilágra,de az elmúlt hónapokba az Őrületbe kergetnek,mert ez a kapus dolog már nem működik.

megjegyzem:10éve nem nézek filmet,ha bárkinek is ilyen jellegű gondolta támadna!!!!

2011. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ezek csak rémálmok, nekem is vannak rossz álmaim, és akkor azt hiszem valóság, meg amikor felébredek, de utána rájövök hogy álmodtam. Ha ilyenekkel foglalkozol egész nap, jóhogy szellemekkel álmodsz meg szellemeket látsz. Érdekes, én nem foglalkozom egyáltalán a szellemekkel, és nem is látok meg hallok semmiféle szellemet. Ha arra gondolok este hogy úristen lehet hogy itt egy szellem és éjszaka meg fog ölni, akkor lehet hogy azzal álmodok.

Álmodsz például arról, vagy látod otthon azt, hogy egy zsiráf egy elefántot majszol a kertben? Hát nem. Miért? Mert nem gondolsz ilyen baromságokra..

A szellemesdi pont ugyanez, ha nem goondolsz rá, nem fogod beképzelni.

2011. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!