Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek régebben vagy...

Szerintetek régebben vagy esetleg most léteztek vámpírok és boszorkányok?

Figyelt kérdés
Én hiszek a természetfeletti dolgokban....bár a vámpírokban kicsit kételkedem. Egyesek számára hülyeség lehet az ilyen kérdés.Ezt vegyétek "közvélemény kutatásnak". :D
2011. aug. 27. 14:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Vámpírokban nem nagyon hiszek de boszorkányok még ma is léteznek.
2011. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
49%

Boszorkányok? Most csak így fejből magamat is beleértve tudok mondani 3-at aki fent van GYK.-n is.


A vámpír pedig egy asztrális szellem aminek nincs teste és az aurára kapcsolódik rá hogy energiát vonjon ki az áldozatából. Olyan vámpír ahogyan azt mindenki elképzeli nincs..

2011. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
én mid kettőbe hiszek bár vámpirba kevésbé.
2011. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 szofivamp válasza:
51%
Én azóta hiszek a vámpírokban, mióta utánaolvastam és megtaláltam a medvegyai esetet. Itt valós tényekkel támasztják alá a vámpírok lézetését. Boszorkányok sem kizárt, hogy léteznek :)
2011. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 nda.cicush ***** válasza:
100%
Én hiszek bennük a legendák nem alaptalanul lettek
2011. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
a nők miatt találták ki mind a kettőt
2011. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
81%

Na nehogymár neismerjmeg?! Aztnemond, hogyha utcán sétálsz, nem ismersz fel?!

Drakula

2011. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

A rejtélyes igazságokba volt hogy egy nővérke ápolt egy lesoványodott beteget aki nem evett szilárd kaját és az éjszaka közepén megjelent a beteg pasinál egy idős házaspár és hatszemközt akartak beszélni a beteggel. Kijöttek onnan egy10 perc múlva két nagy zsákkal a nővér meg akarta állítani öket de elment a lift. Másnap egy másik ápoló mondta a nővérnek hogy elloptak 200 vérplazmát. A nővérke megkérte az ápolót hogy tartsa a palit a röntgenben. Ő addig megnézte a pali mosdóját és egy csomó üres véres infúziós zacskót talált ott. Az ápolót megharapta vámpír pali és a nővérkét is meg akarta de az elmenekült. Erre a vámpír kiugrott az ablakon a 4.-ikröl kb. ès elfutott nem làtták többet. A korháznak titokban kellett tartania az esetet nehogy összehozzák őket vámpírokkal. A történet igaz volt persze hiányos mert nem tudjuk mi történt a megharapott ápolóval és ha ez olyan nagy titok lett volna akkor miért engedték hogy leadják egy műsorban és hogy megmondják róla hogy igaz?

Nos ennyit erről

2011. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
10%
Biztosíthatlak róla, hogy nincsenek sem vámpírok sem boszorkányok. A boszorkányokhoz még hozzátenném, hogy vannak, szélhámosok, akik kihasználják az emberek hiszékenységét, ide tartoznak a kártyajósok stb. illetve vannak olyanok is, akik saját maguk is hisznek mágikus erejükben...
2011. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Drakula vannak a poénok meg a bunkóság :) és a bunkóságnak néha van határa........... :)
2012. ápr. 20. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!