Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek régebben vagy...

Szerintetek régebben vagy esetleg most léteztek vámpírok és boszorkányok?

Figyelt kérdés
Én hiszek a természetfeletti dolgokban....bár a vámpírokban kicsit kételkedem. Egyesek számára hülyeség lehet az ilyen kérdés.Ezt vegyétek "közvélemény kutatásnak". :D
2011. aug. 27. 14:47
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én is hiszek az ilyesmiben. Léteznek olyan ,,túlfehér" sötétet kedvelő ,,emberek" akik kedvelik a vér illatát és ízét. Nos őket tudnám vámpírnak mondani. A boszorkányok, boszorkányság meg régen létezett, a középkorban üldözések is folytak, nameg fennmaradtak jegyzetek, hogy éltek, és aki az egyik ilyen vérvonalából származik, nos őt is lehet leszármazott boszorkánynak mondani. SOk ilyen ember van, de kevés tud róla. Avatás segítségével ki lehet ezt deríteni, de ha az lletőnek vannak furcsa előérzései, látomásai, egyértelmű hogy egy ilyen vérvonal tagja.
2013. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 gialia válasza:
100%
szia szerintem nagyon is léteznek ilyen lények mert ha belegondolunk nem lehet mindenki egyforma
2013. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
46%
Boszorkányok vannak a Pólus centerben is (jósnők)
2014. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!