Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a természetfeletti...

Nda.cicush kérdése:

Hisztek a természetfeletti lényekben? (vérfarkasok, vámpírok, szellemek. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%

A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:25

[link]

2011. szept. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Szellemekbe(lélek) igen, többit nem tartom valósnak.
2011. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
mind 3 létezik.csak nem mutogatják meg fedik fel magukat nagyon.szellemeket kivéve.
2011. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 miravagyokcsá ***** válasza:

előző.igennek szavazok:D

hiszekhát...

2011. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nem, nem és igen.
2011. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%
Házi pálesz eladó 60 % 1500/l ettől majd szellemekt láttok!
2011. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
75%

Szellemek: Tudom hogy léteznek.


Vámpírok: Nem olyan ahogy a filmekben látod , egy erőszakos , gonosz szellemfajta , meg vannak az energiavámpírok akik leszívják tudatosan a körülöttük lévő emberek energiáját , ezt akárki megtanulhatja , én magam is szívesen használom , nekem jobb lesz akit meg lecspolsz az le van ejtve , úgyse tudja hogy mi történt :)


Vérfarkasok: Igazából a vérfarkas a boszorkány aki alakot vált , de nem emberszerű farkas , hanem rendes , átlagos farkas lesz belőle és ez nem terjed a karmolás vagy harapás útján , ez hülyeség. Az alakváltást borzasztóan nehéz megtanulni , de nagyon hasznos dolog :)


Remélem segítettem.

2011. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%
Szia!Én valamilyen szinten mindben hiszek,mert úgy gondolom,akik "kitalálták" őket,nem a kisujjukból szopták ki,hogy na akkor vérfarkas...valami valóságalapja van ezeknek a dolgoknak,biztosan...de a szellemekben biztos vagyok,hogy léteznek!
2011. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 mandarinmag válasza:
csak a szellemekben =)
2011. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nem hiszek egyikben sem, sőt a túlvilági létben sem hiszek. Ennek ellenére nagyon érdekesnek és izgalmasnak találom ezeket a történeteket (itt főként a klasszikus példákra gondolok, nem Alkonyat stb.), könnyen el tudok ilyenekről fantáziálni, habár tudom hogy mind csak mese. Lenyűgöznek a horror sztorik, a sötétség világa meg az ilyen dolgok. Bámulatos mi mindenre képes az emberi képzelőerő :))
2011. szept. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!