Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy válhatok vérfarkassá?

Hogy válhatok vérfarkassá?

Figyelt kérdés
Mióta megláttam őket filmekbe nem tudom kiábrándulni belőlük. Elvégre csak van valami alapja ha minden kultúrában megtalálhatóak.
2011. szept. 4. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Álmodban esetleg előfordulhat, de itt a valóságban esélytelen...
2011. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Azok emberek... A vérfarkas egyáltalán nem romantikus, ahogy épp kibelez egy állatot.
2011. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Volt nekem is egy ilyen időszakom. Őszintén nem tudom, de reméld a legjobbakat.
2011. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Sehogyan. Velem is volt már ilyen, de nem lehet azá válni, ami nem létezik. Alapja van, az tény. De lehet, hogy félelemből hitték azt, hogy léteznek. Vagy bolondgombát ettek, aztán elszaladt előttük egy farkas és nagyobbnak látták. De lehetett akár egy szarvas is.
2011. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2011. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Azok emberek... A vérfarkas egyáltalán nem romantikus, ahogy épp kibelez egy állatot.


Nem a sámánokra gondoltam.

2011. szept. 5. 04:11
 7/25 anonim ***** válasza:

Valaha léteztek állatias vámpírok. Az éhségük hajtotta őket, és vágyuk a hús után. Éhségük féktelen volt, és falkában vadásztak, ahogy a farkasok, bármire, amit el tudtak kapni, legyenek azok akár emberek.

Az emberek pedig rettegtek tőlük, s nem tudván mik is ők, az előttük ismert legkegyetlenebb falkában élő állatról, a farkasokról nevezték el őket: vérfarkasoknak, farkasembereknek.

Aztán háború kezdődött, s ezeket az állatias vámpírokat egyre gyakrabban ejtették el az emberek, míg a vámpírok kénytelenek voltak változni: embereket kezdtek megfertőzni, és egyre inkább hasonultak hozzájuk, míg a régi állatvámpírok teljesen el nem tűntek, s maradtak a vért fogyasztó, jobban elrejtőzni képes egyedek.

Lassan azonban ők is túl kirívóvá váltak, s már a csekély maradékuk olyannyira hasonlít az emberekre, hogy az átlagembernek már fel sem tűnnek, legfeljebb a hátukon futkosó kellemetlen érzeteket tapasztalják, legyen nappal, vagy éjjel, a vámpírok pedig újabb élelmet fedeztek fel maguknak: az érzelmeket.


Ezek alapján gondolom nyilvánvaló, hogy az emberek miért tekinti a leírásaikban alantasabb szolgafajnak a vérfarkasokat.


A farkasalakot öltő mágusokról,boszorkányokról, sámánokról meg nem kérdeztél:)

2011. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Egy nő kell hozzá.

Aztán majd megy vér a farkadba :)

2011. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
megkel hogy harapjon vagy karmoljon azt vagy megöl közbe vagy nem.
2011. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Zimu ***** válasza:

Ebben a legnagyobb segítséget egy indián sámán tudna adni...

De őksem alakulnak át testileg... Asztrálutazás során az asztráltestüket alakítják át álatti formába, és úgy közlekednek/tevékenykedniek a fizikai síkon (vagy máshol).

Úgy naggyából ennyi.

2011. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!