Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a természetfeletti...

Hisztek a természetfeletti lényekben?

Figyelt kérdés
Szerintem ufok, vérfarkasok, vámpírok nem léteznek. A szellemekben bizonytalan vagyok.
2011. szept. 4. 23:03
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
mert én mindig leírom..megszokás.
2011. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
amit nem látunk nem létezhet? jártam már szellem járta helyen, jeges és kietlen volt az érzés bennem amit ott éreztem... furcsa, és megmagyarázhatatlan dolgok történtek ott... valaki hisz bennük valaki nem... csak az érzéseimre támaszkodhatom mikor azt mondom, én hiszek valamiben amit nem látunk...
2011. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ja aludni akarok kimaradt:D egyébként Wyrm mért menő belekötni mindenbe? fáj ha odaírják?
2011. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Persze, olyat fingottam hogy az maga a gonosz szellem.Sőt inkább már démon.
2011. szept. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Az ufo nem természetfeletti lény, a földönkívüliek meg teljesen logikus hogy léteznek, nyilván nem miden bolygón, csak ott ami alkalmas az életre, de mivel az űrhatalmas, egyelőre nem tudni, hol vannak ilyen bolygók. A vámpírok, vérfarkasok, ezek a mesékből meg történetekből jönnek, tehát kétlem hogy léteznének. Szellemeket én sem tudom, bár nekem még nem volt tapasztalatom velük. Ami zaj az csak simán zaj, próbálok nem belemagyarázni semmit.
2011. szept. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mióta egy chupakabra kiszívta a vért a péniszemből igen is hiszek bennük.
2011. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Hallod ami a szoke kislanyt illeti es a masik fickot.Nekem nem volt tapasztalatom szerencsere:)De lattam TV-be hogy a szellemek csak ijesztegettni akarnak vagy eluzni onnan.Volt egy olyan eset hogy egy csalad odakoltozott egy hazhoz amit nemreg vettek nem ok epitettek szoval mar laktak benne es akik bennelaktak meghaltak.Es valami modon ok szellem formaba megjelennek es elakarjak ijeszteni a benne levoket stb...Bar igaz olyat is lattam hogy mar annyira befostak a sok frucsa jelenettol hogy elakartak koltozni es mikor pakolt a ferfi 3 karmolas latszodott a hatan ez mar durva:D

Am ti is vettetek a hazat vagy mar lakott benne valaki es meghalt?Mert ha igen akkor tudjuk melyik szellem volt az.


AMM BOCS HOGY ITT ES MOST VALASZOLOK DE EN ILYEN VAGYOK :))))KESTEM KICSIT REM NEM GOND :D

2011. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szellemek léteznek,én láttam már.

Men tem el otthonról és a lépcsőn láttam egy nénit.Egy másodpercre elfordítottam a fejemet és a néni már nem volt ott!


UFO-k is léteznek,én azt is láttam már.Egy nagy,villogó fénypont volt az égen.Persze nem biztos,hogy UFO,lehet,hogy valami természeti jelenség vagy katonai fejlesztés.

2011. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
pedig a felsoroltak közül mindegyik létezik.
2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"egyébként Wyrm mért menő belekötni mindenbe? fáj ha odaírják?"

Nem szoktam belekötni semmibe.

2011. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!