Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiteles forrást kérek az...

Hiteles forrást kérek az óriások létezésére?

Figyelt kérdés

Akik hisznek abban, hogy a földön éltek óriások, elmondanák, hogy hol lehet megtekinteni a leleteket? Hiteles forrást kérek, hogy Isten először óriásokat teremtett! Én nem hiszek ebben a hülyeségben. Ráadásul olyan képeket mutogatnak, amit bármikor tudnák készíteni Photoshoppal. Ha kell csinálok ufókról vagy szellemekről is.

Az egyik válaszoló azt írta, hogy Angliában valamelyik múzeumban lehet megtekinteni őket. Mégis melyikben?


2011. szept. 5. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Én vagyok az egyik aki a leghitelesebb bizonyítékot mutatja:

[link]

Kedves kérdező nézd végig őket, amikor megnézem mindig berezelek, elkezdek parázni.:S

12L

2011. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fogsz találni múzeumokban óriás ember csontvázat! Gondolj bele, az ellentmondana az evolúciónak! Ami ellentmond az evolúciónak, azt nem teszik múzeumba, hanem elhallgatják, mert ez az érdek! Az özönvíz előtt teljesen más volt a Földi környezet, és alkalmas volt óriásokhoz is, a rovarok is nagyobbak voltak. Ajánlom: www.teremtes.com
2011. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

[link]

ezt erdemes elolvasni :)


Ebben leirja hogy a nevadai Humbolt Múzeumban talalhato egy orias koponya.

2012. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!