Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek lehet, hogy rám...

Szerintetek lehet, hogy rám van "telepedve" egy szellem?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam a szellemekről, többek között azt is, hogy vagy az ember energiájából táplálkoznak vagy elektronikai eszközökből.


Néhány hete nagyon kimerültnek érzem magam, fáradt vagyok állandóan, ingerlékeny és néha úgy viselkedem ahogy nem szoktam, olyan megnyilvánulásaim vannak, amik nem vallanak rám. Ez az egyik dolog ami miatt azt gondolom, hogy rám van "telepedve" egy szellem...


A másik dolog: Kb mióta ezeket érzem éjszaka sokszor úgy érzem, hogy van valaki a szobában. Általában az ajtóban van, vagy az ágyam mellett és egyszer konkrétan éreztem, hogy leült az ágy szélére a lábamhoz.

Ez nem paranoia és nem képzelem be magamnak! Tényleg éreztem...


A harmadik dolog: A fürdőszobában nem a plafonon van a lámpa, hanem a falon a kád fölött és amikor elmegyek előtte mindig villan egyet vagy amikor belépek a kádba akkor is. (Még mielőtt írná valaki, hogy rossz az égő vagy a lámpa. Nem, minden rendben van a lámpával. Csak nálam villan egyet...


Ez lehet szellem?? És hogyan deríthetném ki?? És ha az, akkor hogyan küldjem el??


Szkeptikus és buta válaszok nem érdekelnek.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. szept. 10. 19:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
35%
az.de lehet tulsok horrort néztél v csak félsz valamitöl.am szerezbe betüket ted ki kérdezd meg mit akar azt lehet kirakja.vagy szimplán kérd meg távozon és vagy megy vagy nem
2011. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Soha nem nézek a horrort...

És félek felvenni vele a kapcsolatot. Lehet feldühödik még jobban... Ha elszívja az energiám és rossz hatással van a rám, akkor nem biztos, hogy jót akar...

2011. szept. 10. 19:34
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
szellem nemtud elszivni energiát mégjobban meg nem dühitedfel amit akar igyis ugyis megteszi. az hülyeség hogy ha megkérded mitakar mégjobban feldühited.
2011. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk is volt szellem. DE erősebb voltam és elment...

A táblás izé az tényleg jó ötlet:D

Majd írd le a fejleményeket :D

2011. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
14%
szellemek nem léteznek kisaranyom...
2011. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%
Keress valaki szellemirtót vagy hogy hívják az ilyet, aki megtisztítja a házat és esetleg téged is a szellemektől!
2011. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

20:00: Nem vagyok a kisaranya... És szellemek addig nem léteznek amég nem tapasztalja őket. Néhány hónappal ezelőtt még én sem hittem bennük...


20:04: Az ilyenek kemény pénzekért dolgoznak és én ezt sajnos nem tudom finanszírozni... :(

2011. szept. 10. 20:09
 8/32 Softness ***** válasza:
64%
de leteznek,en latom oket,igen van ilyen, velem is volt mar,valoban keress valakit aki keps leszedni rolad,es atkuldeni a fenybe vagy akarhova,de ha mar lehet akkor egyenesen a fenybe, vagy kerd mihaly arkangyalt hogy vigye el.
2011. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
49%
bolondok vagytok:S
2011. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
73%
A Táltos-ék leveszik a rád tapadt szellemet,ha van.Állítólag rajtam kettő volt,a lakásban nem volt.Van akinél a lakásban van,de rajta nincs.Elég drága dolog,kb,4 éve voltam náluk,egy szellemlevét 15000 ft volt.Én ugyan nem éreztem semmit,hogy lenne rajtam,más miatt mentem oda.Állítólag anyai nagyanyám és nagypám volt rajtam.
2011. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!