Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet vérfarkassá válni?

Hogyan lehet vérfarkassá válni?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretnék azzá válni, mert tudom a következményeit...de sehol sem írja h hogyan lehet ezt végrehajtani! Ti tudjátok? Előre mondom...A HÜLYÉK KÍMÉLJENEK, KOMOLY A KÉRDÉS! :)
2011. szept. 11. 18:10
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
42%

Nem szégyen, ha fél az ember. De én utálom, ha valaki örök rettegésben él fölöslegesen. És ha el kap az a vérfarkas és szétmarcangol, akkor mi van??? Fáj egy kicsit nagyon, talán tovább és valószínű, meghalsz? Na és?? Ez olyan szörnyű? Jobb mintha a családoddal tennék nem? Bár az is csak önzés.

Frankenstein -t felhívom, hátha tud segíteni. Ő ismert az alvilági emberkék köreiben. Küklopsz is a legjobb barátja.

2011. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Elmondom neked 18.17-es hülyegyerek, hogy szellemek léteznek!
2011. szept. 11. 18:21
 13/40 anonim válasza:
miért láttál már szellemet?:)
2011. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
istenem, hát még jó, hogy vannak szellemek... Senki sem látta a Hamletet? XD
2011. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
nem, beszéltem már eggyel, persze médium segítségével.
2011. szept. 11. 18:26
 16/40 anonim válasza:
Megosztok veled egy titkot túlvilág és igy szellemek sem léteznek csak azért találják ezt ki az emberek hogy ne keljen beismerniük hogy csupán ez a néhány szánalmas év adatott meg nekik és utána nyomtalanul eltűnnek.
2011. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Hogy ha volna két életem, másnap már csak egy lenne:D

Minden vágyam, amúgy hogy disszociatív személyiségzavarom legyen, vagy skizofén legyek. A médiumok csalók, mind.

2011. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
Lehet, hogy csalók, és mégis milyen jól megélnek a sok hülye ember pénzéből.. XD
2011. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Solarian ***** válasza:

Téged jól átb@sztak a palánkon. Nem hogy szellemek nincsenek, de még médiumok sem. Se vérfarkasok se vámpírok de képzeld hogy még a mikulást is csak a szüleid találták ki.

Szóval a válaszom: sehogy.

UI.: Nemtom mit szívsz de küldj már nekemis belőle mert elég durva lehet.

2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
76%

vagdosd össze a farkad egy pengével... istenem.. remélem még 14 alatt vagy, mert akkor talán még megjön az eszed.

Másrészt meg ez a kérdés alapból sem ide tartozik. Le lehet szavazni a modorom miatt, de itt most nem a válaszadók a hülyék.

2011. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!