Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ez be fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ez be fog válni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerni egy lányt, majd elhívni randira. Ugyanabba a fősuliba járunk. Azt terveztem, hogy oda megyek, bemutatkozok, elmondom miért jöttem (h aranyos, és szeretném meg ismerni), és ez után kicsit tanácstalan vagyok. De van egy ötletem, az h megkérem h mondjon magáról 2-3 dolgot(ilyenre gondolok hogy mit szeret, mit csinál szabadidejében stb). Ezzel már szerintem megindulna a beszélgetés.

Mi a véleményetek erről? Ha hozzátok oda menne egy helyes pasi:p ezzel a szöveggel mit szólnátok?

20/F


2011. okt. 12. 22:09
 1/6 napietus ***** válasza:

ilyen kérdést én akkor szoktam feltenni, mikor interjúztatok "mondjon el magáról 2-3 fontos dolgot".


ez így nem lesz jó. menj oda hozzá, kezdj el vele beszélgetni, kérdezgesd (milyen szakra jár, milyen tantárgyai vannak, bejárós-e vagy koleszos stb). figyelj a válaszaira, és akkor megy magától tovább a beszélgetés fonala.

2011. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Soha nem beszéltél még ezzel a lánnyal?

Egyszerűen ülj mellé előadáson és kezd spontán. Nem kell ennyire kötöttnek lennie.

2011. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

eddig még soha!

nincs közös előadásunk:D

2011. okt. 12. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a nevét sem tudod :D

Hát akkor mittudomén, legalább közös szünet előadások között csak van. Ülj le közéjük :)

2011. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én őszintén nem tudnék mit mondani, inkább csak hívd el valahova 20L
2011. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez elég érdekes szöveg...mármint ezzel őt beszélteted, mondhatni produkáltatod, anélkül, hogy te bármit is csinálnál. Nekem ez a "mesélj magadról" mindig is kibúvónak tűnt, hogy a másiknak ne kelljen kérdéseket feltennie. Kezdj el köszönni neki, mosolyogj rá, a reakcióját úgyis látod, utána pár nap múlva menj hozzá oda a szünetben, beszélgess vele egy kicsit, végül hívd el.

Így lehet, hogy addigra már ő fogja várni.

2011. okt. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!