Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet vérfarkassá válni?

Hogyan lehet vérfarkassá válni?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretnék azzá válni, mert tudom a következményeit...de sehol sem írja h hogyan lehet ezt végrehajtani! Ti tudjátok? Előre mondom...A HÜLYÉK KÍMÉLJENEK, KOMOLY A KÉRDÉS! :)
2011. szept. 11. 18:10
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
Ne borotválkozz
2011. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Felakasztod magad!! Ha már ilyen hülye kérdéseket teszel fel xDDD .......
2011. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Verfarkasok igenis leteznek! Es ha ugy vesszuk akkor mikulas is, mert egy miklos nevu ember penzt adott ebereknek, hogy ne kellen eladniuk sajat gyerekeiket, szovak ha igy nezzuk letezik! Es a verfarkas is letezik! Ha szerintetek nem letezik, akkor hulyek vagytok! Gratu hozza...
2012. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:

Amugy nezd meg itt:

www.afantasyfoldje.qwqw.hu

www.afarkasok.hupont.hu

2013. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 blumerZero válasza:

Mért ti honnan tudjátok hogy nincsenek? Én a kérdezővel értek eggyet. Mert pl. a levegőt se látod mégis van.

én a helyetekbe nem mondanék olyat amit nem tudok.

Szerintem is léteznek még se vagyok elmegyógy intézetes van aki hisz benne van aki nem , szerintem ezért nem kellene sértegetni másokat!

2013. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:

Szellemek LÉTEZNEK az eggyik rokonom idézett szellemet és kopogásokat hallott ESKÜSZÖM NAGYON MEGRÉMÜLT.Ja vérfarkasnak születni kell! Ha összenőtt a szemöldököd vagy ha hegyes a körmöd az vagy. Mármint nemtudsz átváltozni az csak régen volt! Mostmár jelzi az előrefejlődés (hamar szörzés),mély ordítás,és hamar megnő a körmöd , és nagyon erőset karmolsz.

Ha ez megvan az vagy:)

2014. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
Én tudom hogy hogyan és segíthetek.
2018. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Tul.sok Alkonyat filmet neztel.:)


Szerezz egy Bella nevu not,te noveszd meg a hajad,legyen bandad. Valamelyik bandatagod bosszantson fel es te nekifutasbol ugord at a Bella nevu not es valtozz at.

Ha ez megy akkor tutira verfarkas vagy meghozza egy torzsfonok rokona :D

2019. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Kálmán Bór válasza:
Attól hogy valamit nem láttál, nem biztos hogy nincs. Amit az egyetemen előszőr töriből megtanítanak, MINDEN LEGENDÁNAK VAN VALÓSÁG ALAPJA. Csak nem biztos hogy úgy ahogy a kérdező teszi. Jó ha valamiben hiszel, és lefoglalod magad a kutatással, de a helyzet az hogy szinte esélytelen lenne hogy vérfarkassá válj. A legendák szerint 3 dologgal lehet. A legegyszerűbb ha megharap egy. De erre lássuk be kevés az esély. A másik ha farkas lábnyomból esővizet iszol teliholdkor, úgy hogy a telihold mögötted van és látod a tükörképét a vízben. Erre az esély szintén csekély, nincs farkas aminek a lábnyomából ihatnál, max vérhast kaphatsz a bacis víztől. A harmadik ha annak születsz, de nem hinném hogy a szüleid vérfarkasok. Sorry de ez a helyzet.
2020. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Én nem fogom kiadni magam hogy ki és mi vagyok, nem értem , hogy miért kérdezgetitek ezeket , amikor meg van rá az egyszerű válasz. Lehet valaki nem tudja csak a gagyi filmekből , akik mit sem tudnak arról hogy ezek a dolgok hogy működnek. Egyedültalán a Teen Wolf tudta nagyjából életszerűen levetíteni , mi is törtenik. Az ami abban a sorozatban benne van , hamarosan itt is elkövetkezik....Lehet valakik nem hisznek bennünk , lehet valakik meg igen. Bár azt el kell hogy mondjam szórakoztató nézni , hogy milyen tévhitben élnek az emberek. Azt hiszik , hogy jaj, makd jön a medve , meg a vaddisznó...stb... De ezek a legártatlanabb lények a világon.

Sokkal több veszély van a világon.

Én csak egyett mondok.: ha az leszel , egyszerre lesz pokol s áltás az eleted. És ez mindegyik esetben igaz. Ha arról álmodsz hogy majd kimész este az erdőbe teliholdkor , hogy majd na most valamelyik biztos megharap , és akkor majd következő teliholdkor én is az leszek , de nagy fun !....akkor rosszul hiszed ! Ha kimész teliholdkor akkor vagy megölnek, vagy.......jaj bocs , nincs vagy !


Szóval senkinek nem ajánlom ezt az eletet ! És igen , ebből akinek van esze , az már tudja ki és mi vagyok.


Most vagy hiszel nekem vagy nem.

Döntsdel te.

2023. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!