Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt? (többi lent)

Szellem volt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész 4-5 éve kezdődött mikor súlyos beteg voltam ( rosszindulatú nyirokcsomódaganat ) :(

Soha többet nem szeretném átélni és senkinek se kívánom legrosszabb "ellenségemnek" se!Kemoterápia kezelés alatt történt ez mikor hétvégére haza engedtek, kb éjfélkörül felébredtem nem tudtam vissza aludni forgolódtam. Olyan érzésem volt mintha valaki szuszogna az arcomba hideg fuvallat.. ezután rögtön leült valami mellém olyan érzés volt mintha egy hús-vér ember ült volna mellém le! Éreztem hogy hozzám nyomódott a testével ezután bizsergetőérzés fogott el és mintha az egésztestem lüktetni kezdett volna egymás után kétszer! Paphoz elmentünk azt mondta angyalok jöttek hozzám akkor le mert megsajnáltak és segíteni akartak rajtam. Nektek erről mi a véleményetek mi volt ez vagy minek tudható be az ilyen eset?

Borzalmas volt soha többet nem szeretném át élni.. :/


2011. szept. 12. 22:26
 1/7 x) ***** válasza:
46%
Nos a szellemek ritkán ilyen "valósághűek" tehát nem nagyon lehet őket tapintással érezni. Szerintem is angyal lehetett, bár a papok minden ilyesmire azt mondják, hogy angyal. Valószínűleg van egy őrangyalod, örülj neki :) illetve ha számodra kellemetlen és ijesztő volt akkor nem tudom mit lehet tenni.
2011. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát, szerintem se szellem, se angyal nem volt.
2011. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tom Benko ***** válasza:
47%
Vagy csak álmodtad az egészet.
2011. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Aki ilyen beteg, (lázas?) az képzelődhet sokat. Meg lehet hogy valamilyen gyógyszert kaptál, esetleg altattak és félálomban voltál.
2011. szept. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha félelmetes volt,nem hiszem,hogy angyal volt.

Szerintem,ha angyal lett volna inkább nyugodtnak és békésnek érezted volna,és boldogsággal és melegséggel öntötte volna el a szívedet,nem félelemmel.

Szerintem is csak álmodhattad,vagy hasonló.

2011. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem, szegényke, annyira ki voltál készülve a kemoterápiától, meg a kezelésektől, hogy képzelődtél.

Vagy álmodtál.

Nem hiszem, hogy angyal volt, sem szellem, inkább a fáradt elméd játéka, aki már nem bírta a sok megpróbáltatást.

Örülök, hogy meggyógyultál!

2011. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó válaszoló Kedves vagy köszönöm <3 :)
2011. szept. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!