Hiszel a jetiben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ő azt mondta, hogy hisz bennem?
2011. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne!

Megfogja tudni csinálni!

Hajrá Jeti!

2011. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaja: a jeti visszatér. XD
2011. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 x) ***** válasza:
100%

a yeti visszatér k*rva jó film egyébként :D

és valószínűleg ha létezne akkor már megtaláltuk volna de akkor is szentül hiszem hogy létezik :D

2011. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 10 éves voltam kb.,hatalmas lázban égtem,hogy "Jajj,jeti,jeti!!!",és mindenkinek azt mondogattam,hogy ha nagy leszek elmegyek Tibetbe,és felkutatom a jetit!:DxD

Pár év elteltével rájöttem,hogy nem fog meg a "jeti" téma,és nem is foglalkoztam vele.Ez egy elgondolkodtató kérdés.Még nem láttam,de az persze nem azt jelenti,hogy nem létezik.És egyébként szerintem nem létezik,de ezt mindenki döntse el magától...:D

2011. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, még dokumentum film is készűlt róla:

http://www.youtube.com/watch?v=buAI976ThB8

2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hiszek! A jeti létezik!
2011. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=gxcwF-bTtwY


Itt A Bizonyíték........................................................................................

2011. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Az emberek egyből valami különleges dologra gondolnak mikor azt hallják "jeti", pedig valszleg valami egyszerű előember és majom közti átmenetről van szó Ázsiában. Sőt, az is lehet hogy több ilyen is felmaradt világszerte, pl. a Yowie Ausztráliában, a Yeti Tibetben és Oroszországban, a Nagyláb Észak-Amerikában és még számos példát lehetne sorolni a mátranováki fanyűvőig. Az óriáspolipokat is először csak a tengerészek mumusának hitték, aztán lám...mégis létezik. Egyébként most indult egy kutatócsoprot Szibériába jeti-ügyben: [link]
2011. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, láttam a tévében
2011. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!