Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Istenem! Emberek, mondjatok...

Istenem! Emberek, mondjatok meg miert hisztek abban, hogy kulonbozo dietakkal karcsubbak meg vekonyabbak lesztek, vagy ugye fogytok?

Figyelt kérdés

Olvasom a kerdeseket, olvasom a valaszokat. Sok tok hasznos, etkezesi ill. mozgassal kapcsolatos valasz erkezik. DE.....

En nem tudom kedves dietazo emberek. Elgondolkodtatok mar azon, hogy csinaltok egy x tipusu dietat, akkor amennyiben azt abbahagyjatok a kiloitok vissza gyulemlenek, mert fokozatosan ugyanugy esztek ahogyan azelott, vagy ami meg rosszabb, sokaig tartjatok a dietat, majd alapjaba veve a kevesebbtol is tobbet hiztok?

Ne egyunk cukrot, ez meg az meg amaz az etel nem jo mert van benne cukor???!!

En tenyleg csak amulok. En alapjaban veve azt mondhatom negyon egeszsegesen taplalkozom. Vegyesen, mondjuk foleg zoldseg gyumolcs, de imadom a tengeri dolgokat, meg a hust. Ha megkivanom eszek edesseget, tudom hol a hatar, de nem tilos. Ha erzem sokat ettem a heten edesseget, akkor picit megvonom, hogy visszaaljon a vercukrom.

De a titok, elarulom, hogy soha egy dekat nem fogtok fogyni tartosabban, amennyiben visszatertek dietarol eddig altalatok velt normalis etkezesre.

Eletmodot kell valtani , nem dietazni! Ehetsz barmit, csak mertekkel a megfelelo idoben, napi 5-6x, kis adagokban(itt ez azt jelenti hogy csipegetunk valamibol, es nem azt hogy a kis kotlat megpakolom ahogy csak lehet es akkor 5 alkalombol kijon egy 6 fos csalad vacsoraja)

Es nem ertem. Hangsulyzom!NEM ERTEM....hogy hihetitek az, hogy ha fogytok az barmennyire is szep lesz, ha nem mozogtok hozza. Ez aztan foleg a kozep korosztalynak, mert ugye milyen jol nezek ki, ha fogyok 10 kg, csak a bor mar nem feszul am ki ugy mint anno 20 evesen, es mig te azt gondolod, hogy elerted ahitott sulyodat a fogyokuraddal es tok jol nezel ki, igen kiabrandito tud

lenni, ha a kollega jon es megkerdi beteg vagy e.

Tartos fogyas titka:


SPORT(Meg nagyobb betukkel SPORT), kiegyensulyozott taplalkozas amit akar egesz eleteden at tartani tudszs, sot az lesz normalis, ELETMOD VALTAS!!!!


2010. ápr. 24. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

jobban érzed magad? :D


amúgy reménytelen, az anorexia divatos ma, mindenhol gebe libuskák mászkálnak

2010. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
10.19! Minden szavad igaz. Én is végigcsináltam már pár fogyókúrát tartós eredmény nélkül. Viszont jobb későn, mint soha: jóval 40 felett megtanultam úszni. Ezen kívül még bicajozok is. A futás egy korábbi sérülés miatt nem jöhet szóba, de az előbbi kettőnek a gyakorlása már sikerélményt hozott. Önbizalomban pluszt, kilóban mínuszt. :)
2010. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

most büszke lehetsz magadra, hogy jól beszóltál a fogyókúrázóknak.

mit érdekel téged, hogy ki mit csinál, ki hogy él?

amellett hogy az egészséges életmódoddal jól szintentartod magad, mégiscsak lehet valami üresség az életedben...mert ha valaki teljesen meg van elégedve, és boldog, akkor rohadtul nem érdekli hogy más mit hogyan csinál.

2010. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kozelt sem vagyok elegedett, sosem voltam, talan ez motivalt. Es leirtam, mert ahogy olvasgatom itt a tolgokat, komolyan mondom agyfosast kapok a sok marhasagtol, ami le vagyon irva. Az emberek lustak...lassuk be. Meg arra is, hogy tegyenek es jonnek a fahejas istennyilaval, meg a csoda tablettak, meg a sok hulyeseg...mindegy mi, csak ne tartson sokaig es ne kelljen csinalni semmit...mert igy egyszeru....Az uresseg ilyenkor azt gondolom ezen emberek fejeben van, nem bennem, mert amennyiben en ugy erzem nem felelek meg magamnak, motivaliom magam intenzivebb mozgasra. Talan ha az emberek is ebben gondolkodnanka, penzt, energiat sporolnanak es boldogabbak is lennenek. A fogyokuraktol vagytok ti savanyuak, meg az irigysegtol, amiert masok tudnak kulonbul elni, ti meg nem.....nem hinnem, hogy en vagyok ures, inkabb azok akik a beszukult kis vilagukban, csodakban hivve varjak, hogy elerik majd celjukat...Sok sikert hozza, nameg a koplalashoz....biztosan csupa moka es kacagas a kaloriakat szamolni nap mint nap.....
2010. ápr. 24. 11:51
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Az én tanácsom pedig az, hogyha ennyire ki akarod okosítani a diétázókat magyarul, akkor használj ékezeteket.

Nehogy már egy "Pákó" okoskodjon itt...


uuurallomas

2010. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Én diétával fogytam le és sosem sportoltam. Azóta már visszatértem a normál kajáláshoz és nem híztam vissza. Szóval akkor most rosszul tettem? Nem hiszem. Nem mindenkinek van ideje vagy lehetősége sportolni meg tornázni.
2010. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Hú most az ékezet...

Teljesen igazad van. Csak ugye sokaknak fáj az igazság. Mondom ezt én, aki túlsúlyos vagyok. Régebben koplaltam, utána a dupláját híztam vissza, mint amit leadtam. Mostmár 3 hónapja tartom a napi 5 diétás étkezést, és a heti 4x-i sportot. -11kg-nál tartok. Nem túl gyors, de ez most tartós lesz tudom. De ne idegeld magad másokon, ő dolguk. Majd rájönnek ők is, úgy ahogy én is rájöttem, hogy normális diéta kell amit tudsz tartani mindig. És a sport. Nem 90 nap, meg káposztaleves kúra. Aztán minden mehet a régiben és csodálkoznak, hogy hopp megint kövér vagyok.

2010. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Te, figyelj, szerintem írj egy könyvet. Akkor sokkal több emberhez fognak ám eljutni az okosságok.

Egyébként én sem értem, mi ez a nagy kiakadás. Ha ennyire zavar ez, akkor esetleg van egy olyan lehetőség, hogy az adott kérdésre, képzeld, válaszolni is tudsz, ahol megoszthatod az illetővel, hogy szerinted az úgy nem jó. Aztán vagy átgondolja és megfogadja, vagy nem. Saját belátása szerint dönt, te többet nem tehettél, nem a te felelősséged. Ne szóljon már bele egy idegen, hogy mit csinálok (nem mintha fogyóznék, de el tudom képzelni, hogy mi visz rá egy embert erre).

Egyébként meg tisztára úgy teszel, minta most találtad volna fel a spanyol viaszt. Már előtted kismillióan elmondták ugyanezt, hozzáértő emberek, normális hangnemben, építő jellegű kritikával, tanácsokkal. Aki akarta megfogadta, aki nem nem. Látod ők sem tombolnak naponta a tévében, hogy mennyi hülye van itt. :) Nagyképűségre vall, hogy ezt ide leírtad, mert úgy hat, mintha azt hinnéd, hogy "na, majd én megmondom a tutit a sok hülyének, aztán majd tudni fogják, és végre rájönnek a nagy igazságra".

2010. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az ekezetekre mielott tovabbi felszolalasok szuletnenek. Angol billentyuzet van beallitva a gepemen, nyilvan mert ezt kell hasznalnom.....Nem fogom atallitgatni minden egyes alkalommal, ha magyarul kivanok felszolalni....

Koszonet

2010. ápr. 24. 12:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igazad van engem is zavar a sok hülyeség viszont én se tudom igazából mi a helyes,látom te értesz hozzá,nem akarsz segíteni?:D
2010. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!