Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan küldjem el a szellemet?

Hogyan küldjem el a szellemet?

Figyelt kérdés
Szórakoztam a szellem idézzésel és most nem hagy békén... este olyan mintha szuszogna a fülembe, magától le húzódik a wc-m arra ébredek hogy a földön vagyok ilyesmik. idegileg már nem bírom. ha tudnátok segíteni kérlek könyörgöm
2011. nov. 12. 21:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
pedomaci zaklat?:D
2011. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Jézus nevében távozz!!!
2011. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Eridj eridj, hess hess!
2011. nov. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
olvass fel a bibliából, nyisd ki az ablakot, hogy ki tudjon menni.Pukizz sokat, akkor tuti elmegy.
2011. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:
42%
egyszerű:nem kell hinned benne.szellemek NEM léteznek.ha mégis paranoiás vagy,akkor több tízezerért keress egy szelleműzőt,aki házhoz jön és 'kiirtja'.
2011. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Mondd ezt:Ha jó vagy távozz el, ha rossz vagy kárhozz el! Nemrég olvastam itt gyik-en..
2011. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Annyira meggyőző a segitségkérésed,hogy már kezdek hinni benne.Engem érdekelne hogy lehet szellemet idézni,nem vagyok megijedve a következménytől.Asztalt tudok "táncoltatni",de annak semmi köze a szellemvilághoz szerintem.Az "tömeghipnózis".Ha irnál többet róla esetleg!
2011. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Te teremtetted a képzeleteddel, a tied.

Valószínűleg te tudsz legjobban bánni is vele, hiszen a tied. Nekünk nincs ilyenünk.

*

Próbáld meg lerajzolni, leírni nevét(ha van?)- és a papírt kidobni. (nem mondom, hogy égesd el, mert a tűzoltókat ki kéne hagyni a buliból..

Szóval: ha valami bánt (bent, a lelkedben, hozd ki onnan -ird le, rajzold le, dobd ki - és akkor "kinn lesz"

Jó pihenést utána, szép álmokat!

2011. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
2011. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
2 percre le blokkoltam és egyszer csak 1 papírt találtam amire ez volt írva: Belzebub
2011. nov. 12. 21:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!