Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tnylg. A nagymamám látogatott...

Tnylg. A nagymamám látogatott meg? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Eléggé furát álmodtam,nagymamámról akit nem ismertem,egy évvel azelőtt halt meg hogy megszülettem.

Arra keltem hajnalban hogy valaki integet nekem az ajtó felől a szekrényem mellett(az ágyam az ajtóval szemben van) Kívülről láttam magamat és őt is de csak a kezeit de tudtam hogy nagymamám az. Mintha simogatta volna az arcomat és óvni szeretett volna,vigasztalni.Először ijesztő volt kicsit majd mégis megnyugtató volt.

Mikor felkeltem mintha láttam volna őt egy pillanatra de szerintem csak álmodtam még És ismétlem leginkább csak a kezeit láttam jól a többit csak nagy vonalakban.

Lehet ennek v.mi jelentése?


2011. nov. 14. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen!Szexuálisan zaklatott egy szellem.
2011. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pff. szánalmas válasz.
2011. nov. 15. 15:06
 3/7 tyrion97 válasza:
100%
az hogy szeret téged
2011. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is szoktam a nagymamámmal álmodni. Biztosan nagyon szeret .
2011. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti szerintem, hogy figyel téged és szeret. :)
2011. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. nov. 18. 20:35
 7/7 Napkiraly ***** válasza:
A holtak néha meglátogatnak álmodban. Ez jól van így, tekintsd úgy, hogy az egyetlen fórum ahol halott szeretteiddel találkozhatsz
2011. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!