Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagymamám vajon az anyósa...

Nagymamám vajon az anyósa (dédnagymamám) szellemét látta?

Figyelt kérdés

Dédnagyim (nagymamám anyósa) tavaly halt meg. Eddig nem érdekelt a dolog, de ahogy a kérdéseket olvasgatom gondoltam leírom.

Miután dédnagyim meghalt mindenki nagyon szomorú volt, főleg nagymamám mer nagyon jó "barátok" voltak.

Mamám mesélte miután eltemették, a rá következő napon 00:00 felkelt mer azt látta, hogy az utcai lámpa nagyon pislákol. Kiment az erkélyre és(a szembelévő ház dédnagyimé volt) látta, hogy ő ott áll a kapu előtt és integet neki és egyszer csak eltűnt. Lehetséges ez.

Előre is köszönöm a válaszokat.)


(Nagymamám faluba élt a dédnagyimmaal szembe, ezért írtam, hogy a vele szembe lévő ház)


2010. jún. 22. 11:22
 1/8 anonim válasza:

=DDD

valószínübb h csak álmodta.

2010. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem csak kepzelte, mert az en nagymamam sokáig hallotta meg ejelente tatát, beszelni, csoszogni, mert hianyzott neki.
2010. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy 100% hogy nem álmodta bár kitudja :D
2010. jún. 22. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szerette akkor csak halucinált vagy álmodta.
2010. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod vidéken az emberek nagyon hisznek ezekben a dolgokban. Én még sosem tapasztaltam hasonló élményt, de szerintem lehet benne valami.

Régi munkatársaimtól is hallottam ilyen történeteket, és bizony elhittem nekik, mert ők biztos, hogy megélték, csak nekünk hihetetlen.

Lehet, hogy a képzelet játéka, lehet, hogy valóság a fene tudja. De én el tudom hinni, amit nagymamád mondott.

2010. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
lehetséges, mert éjszaka sötétben mentem a fürdőszobánkban és ahogy a tükörhöz értem félszemmel láttam, hogy a vállamat fogja a meghalt nagypapám, és hátranéztem, hátha nem csak tükörből látom, és akkor már nem volt ott, se tükörben, se valóságban, ugyanez a nagypapám szokott látogatni éjjelente néha-néha
2010. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. jún. 22. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:

mi a nagymamámat szoktuk hallani, meg érezzük hogy köztünk van, a szobájában halt meg 5 éve.


aminden évben a halálának évfordulóján, beindul a házában a riasztó, 6-os zóna hálószoba.


ekkor nem is szoktuk beindítani, mert mindig 5 ezer a rendőr, hogy fölöslegesen kijön.


meg sokszor álmodunk is vele, meg érezz hogy itt van.

2010. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!