Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láttam vámpírt?

Mit láttam vámpírt?

Figyelt kérdés
a szüleim éttermet vezetnek úgy hajnalban öntöttem egy kis tejet és elővettem egy kis sütit és ettem a lámpa pedig előttünk van egy alak árnyéka világitott be kinyitottam akkor azt mondta a vérem kel neki becsaptam az ajtót és rohantam az ágyba
2011. nov. 18. 21:45
1 2 3
 21/27 LittleCherryGirl válasza:
100%
Nem nem vámpírt láttál,de helyesírási szótárat se...
2011. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Velem is megtörtént már hasoló csak én épp aludtam és a körmével kicsit belevágott a kezembe és elkezdte kiszívni a vérem.mondhatom eléggé fájt de nem akartam hogy rájöjjön, ugyanis nem gonoszok csupán szükségük van egy kis vérre

Amúgy akit láttál nem volt véletlenül lila bőrű??

2012. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
utolsó,te is trollkodsz?:D-_-"
2012. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Em0 Girl ***** válasza:
nyugi... nekem se hinnének ha ilyesmit írnék. ti meg mind,nyugodjatok le mert talán igazat mond... szerintem,amíg nem vagy biztos benne hogy pár írás igaz,ne invitálj be senkit a házatokba.
2012. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
És most az hogy jön ide, hogy a szüleid éttermet vezetnek??? -.-"
2012. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
De am velem is történt ilyen hasonló eset.nyugi.vámpírok tényleg vannak
2012. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem azért én hiszek a vámpírokban meg minden másban de szerintem eznevetséges =)) nem áll oda egy vámpir óh hello kell a véred nöj fel kérlek =))
2014. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!