Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam egy árnyékembert....

Láttam egy árnyékembert. Lehet valami baj belőle?

Figyelt kérdés
Az imént a gépem előtt ültem, a fejemen volt a füles. Innen pont rálátok a konyhaajtóra, és mivel nem hallom a füles miatt, hogy járkálnak, így azt gondoltam, hogy öcsém jön kifele a konyhából. Gyorsan le is vettem a fülest, aztán meghallottam, hogy öcsém bent van a szobában és játszik a gépén. Csak egy tizedmásodpercre láttam, nem ijedtem meg, mivel olvastam már róluk. Ha nem ijedek meg tőlük, nem lesznek idegesek? Nem fognak ártani nekem?
2011. aug. 19. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a szemed játszott. Nem viccből, tényleg. Ha gépezel, és elnézel a monitorról, akkor a szemed nehezebben vált át 'a való életre :P' és ezért foltokat látsz pár tized, akár pár másodpercig is. Ha pedig hülyékkel vitatkozol, akkor lesüllyedsz közéjük, szóval inkább 'szard le' őket.
2011. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Előttem szólónak igaza van! Én is jártam már így a monitor előtt...csak fáradt az agyad, illetve a szemed...
2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De. Rádszabadítják mérhetetlen düheiket.
2011. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Jajjj,ne legyetek már ilyenek ! Tényleg az árnyékembert látta! Csak éjszaka jelenik meg,gépezés közben...általában csak a konyháig merészkednek és ártalmatlanok. De mivel te láttál egyet személyesen,most veszélyben az életed és ELJÖNNEK ÉRTED !!!!!
2011. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Meg fognak ölni. Miközben alszol. Tudja, hogy megláttad ezért mindenképpen végezni akar majd veled. A sötétben teljesen láthatatlanok.
2011. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Killgun ***** válasza:
49%
Könyörgöm...A montitor nem olyan féyes,hogy ez történjen...Én is láttam ma...No problem...
2011. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,apád bejön és felpofoz ha meglátja hogy ilyen hülyeségekkel pazarlod az életed.
2012. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!