Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez valami lény lehetett vagy...

Ez valami lény lehetett vagy csak hallucinálok? :O

Figyelt kérdés

Jövök haza suliból.. felmentem a szobába kinézek az ablakon erre azt látom hogy valaki jön be a kapun. lefutottam megnézni hogy kiaz de senki nem volt itt. még az utcába sem.

utána leültem kajálni, és elfordultam az ablakfelé és ugyláttam h mintha valaki ott ment volna el ( az udvarunkba ) arcot nem láttam, olyan gyors volt minden. csak hallucináltam vagy mi?:O


2011. nov. 24. 13:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
amugy már történt velem párszor hasonló dolgot. hogy minthogyha látnák valakit. volt egyszer egy nagyon rémisztő is. benn voltam a nappaliba épp indultam be a fürdőszobába mire mintha azt látnám hogy egy lány megy a szobába:O nagyon megijedtem, be mentem, de senki sehol:S
2011. nov. 24. 13:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyen nekem is szokott lenni. Ülök az asztalnál, dolgozom, felnézek, és mintha épp akkor ment volna el valaki az ablak előtt. Többször volt ilyen . Fura.
2011. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

fake

el is hiszem, hogy egy idegen látsz bejönni és az udvaron mászkálni és egyből vmi természetfelettire gyanakodsz ahelyett, hogy értesítenéd a rendőrséget

2011. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
utolsó: nem képzeld nem vagyok fake-.- minek hívnám a rendörséget ha nincs ott senki?? legalábbis amikor leértem senkit nem láttam. meg amugysem vgayok az a túl parázós.
2011. nov. 24. 13:58
 5/15 Antimod ***** válasza:
Hát én se hívnám a rendőröket azért, mert valakit látni véltem az imént, aki azóta már nincs is ott... ki sem jönnének, ha igen, akkor pedig gyanakodnának rád, hogy vetítesz, és jobb esetben csak hülyének néznek.
2011. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
ja, lát valakit bejönni, aztán még az udvaron is és leül netezni. hihető
2011. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

bent voltam a konyhába és zabáltam-.-

és utána jöttem netezni. és akkorsem az udvarra:@-.-

2011. nov. 24. 14:34
 8/15 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyesmi!

:/

2011. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2# Ilyen nekem is gyakran van. Egy sötét folt a szemem sarkában, ami mozog amikor felnézek. De nekem a torzonborz hajam az oka:D
2011. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

árnyékembereknek hívják őket, már én is láttam párszor. egyébként az egész világon észlelik ezeket a lényeket, keress csak rá.


[link]

2011. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!