Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez valami lény lehetett vagy...

Ez valami lény lehetett vagy csak hallucinálok? :O

Figyelt kérdés

Jövök haza suliból.. felmentem a szobába kinézek az ablakon erre azt látom hogy valaki jön be a kapun. lefutottam megnézni hogy kiaz de senki nem volt itt. még az utcába sem.

utána leültem kajálni, és elfordultam az ablakfelé és ugyláttam h mintha valaki ott ment volna el ( az udvarunkba ) arcot nem láttam, olyan gyors volt minden. csak hallucináltam vagy mi?:O


2011. nov. 24. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
meg sem vagyok lepve, hogy ilyenekkel foglalkoznak az rtl-en...
2011. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én isz szokszor szoktam nészni az ertéel klubbot bár szavarosz az adó a barlangban...:(


Gollam

2011. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ikonitas válasza:
Tudnak ezek bármit tenni ellenünk?
2011. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Antimod ***** válasza:
Érdekes, hogy mindig mindenki megijed a furcsa jelenségektől, elszalad, elfordul. Valaha ártott az ilyesmi bárkinek is? Senki sem volt elég bátor, hogy odamenjen, és megnézze, mi az?
2011. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 koni23 válasza:
velem is szokott ilyen lenni, sőt volt 1 időszakom amikor kb. 200-as érme nagyságú fekete foltokat láttam a szemem sarkából a földön haladni, de ez már jó ideje nincs. viszont az ablak előtt elhaladó fekete alak az néha előfordul. sztem ezzel sokan vagyunk így csak a mai rohanó világban nem figyelünk rá.
2012. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!