Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit láthattam kiskoromban?...

Mit láthattam kiskoromban? Talán szellemeket?

Figyelt kérdés

Kiskoromban minden 2. hétvégén elmentem nagymamámékhoz,és mindig felkeltem az éjszaka közepén rendszeresen,és láttam egy alakot,de mindig mást.Egyszer egy boszorkány alakot,egyszer meg egy olyat hogy egy bácsi süveggel a fején(de nem csak ezt a 2-t csak most ezek jutottak eszembe).

Vajon mik lehettek?Szellemek?


2011. ápr. 9. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egy kisgyerek könnyen megijed az árnyékoktól és talán nem is hasonlított semmire, csak féltél:)
2011. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

biztos nem árnyék volt elmesélem a süveges történetét.

úgy aludtunk,hogy nagymamám szélen,én középen,nagyapám másik szélen.felkeltem ahogy mindig,nagyapa kiment a wc-re nagymamám aludt és a falon nem látszik az árnyéka.azt láttam hogy állt ott valaki és nagyihoz fordultam és kérdeztem ő látja-e és mondta hogy nem.Megnyugodtam gondoltam képzelődöm nagyapám még nem jött vissza.Visszanéztem és már az ágyon térdelt az a fura lény.Aztán nagyapám lehuzta a wc-t és visszajött de akkor eltűnt az a lény.

És hallottam olyat hogy a gyerekek látják a szellemeket de a felnőttek nem mert nem hisznek bennük.

Amikor velem ezek történtek kicsi voltam és hittem a tündérekben,varézslatban,szellemekben meg ilyesmikben.


Ja és csak olyanok válaszát kérem akik nem olyanokat írnak hogy árnyék volt,hallucinálltam vagy álmodtam.Mert 100% hogy egyiksem :S

Mi lehetett?

2011. ápr. 9. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Boszorkány meg süveges bácsi. Ez tényleg csak egy kis beképzelés.


Én kiskoromban egyszer beképzeltem hogy betörtek. 9 éves lehettem és az ágyamból felpördülve belerúgtm a szekrénybe.. a szekrényajtó betört, a bokám eltört.

2011. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
na igen...az ilyen válaszokra céloztam...de ez rendszeres volt!és álmomban is meglátogattak
2011. ápr. 9. 20:48
 5/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
74%
A süveges Dumbledore volt a boszorkány meg McGalagony.
2011. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

"Amikor velem ezek történtek kicsi voltam és hittem a tündérekben,varézslatban,szellemekben meg ilyesmikben."


pont ezért tűnik ma valóságosnak

2011. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:59



LooooooooooooL!!!


xDDDDD

2011. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
te vagy Mona is a szivekkel?
2011. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Hat szerintem leteznek szellemek. Ugy ahogy leteznek angyalok. Ugy ahogy letezik jo es letezik rossz. Ugy ahogy letezik ez a vilag es a masik vilag. Es hiszek abban is, hogy jol egyensulyban vannak egymassal a lathato es lathatatlan vilag. Sajnos nekem is voltak mar olyan erzeseim, hogy nem vagyok egyedul a szobaban. Olyankor nem csinalok mast, csak annyit, hogy becsukom a szemem es ket dologra gondolok. Egyszer arra, hogy csak az agyam szulemenye, majd azt, ha tenyleg van valaki, akkor megkerem menjen el, mert felek tole. Es tudom, hogy o, barki legyen is, nem akar bantani es nem akar nekem rosszat. Ennyi. Egyszeruen kell hagyni a dolgokat a maga rendjebe, es nem szabad osszemosni a ket vilagot. Ha lattal is valaha barkit is, el kell feledned. Sajat magad elmi epsegedert es lelki nyugalmadert.
2011. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
rendben és köszönöm előző
2011. ápr. 10. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!