Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A közvetlen haláluk előtt...

A közvetlen haláluk előtt látnak valamit, vagy valakit a haldoklók?

Figyelt kérdés

Három napja halt meg az unokábátyám /olyanok voltunk mint az édes testvérek/ a halála előtt egy-két nappal, meár nem volt érthető a beszéde, a lánya ült az ágyánál, és azt látta a lánya az édesapján, hogy nagyon eg van rémüéve, hatalmas félelem ült az arcán, és az ablak felé mutogatott, de nem lehetett érteni, hogy mit mond. Erre a kérdésemre szeretnék választ kapni olyan emberektől, akik komolyan foglalkoznak a témával, és szakembernek is nevezhetőek.

Kérem a szkeptikusok, és az unatkozok kíméljenek meg a válaszaiktól, legalább a gyászomra való tekintettel. Köszönöm szépen!!!!!


2011. nov. 25. 21:37
1 2
 1/20 Tom Benko ***** válasza:
91%
Csak azt, amit bárki más is. Legfeljebb eltorzulva vagy bizonytalanul. Amúgy mi a baj a szkeptikusokkal?
2011. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
valószínűleg próbálja kitölteni a gyász okozta űrt a lehetséges túlvilággal. jobb érzéssel tölti el a gyászolót és gondolom ezért nem akarja szkeptikusok véleményét olvasni
2011. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem unalomból, mert én hiszek túlvilági dolgokban, de a haláluk előtt mit látnak az emberek.... nos azt csak ők tudják és sajnos elmondani nem tudják már. aki "visszajött" az meg nem tekinthető halott embernek.


Egyébként a halál okozója akár hallucinációt is okozhat, vagy az agy oxigénhiánya, ami a halál előtt bekövetkezhet.


Nehéz kérdés, nehéz és nem megalapozott válaszokkal.


Majd megtudjuk.....

2011. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Semmi bajom nincs a szkeptikusokkal, csak a kretén beszólókkal. Ezért nem írtam így, mert aki normálisn válaszol, mint ti, azokat nem akartam megsérteni.

Egyébként köszönöm a hozzászólásokat, én másra gondoltam, mert van egy parapszihológiát tanult ismerősöm, aki most elég távol van tőlem, azért nem őt kérdeztem, gondoltam hátha tud valaki magyarázatot adni erre. Én ugyan próbáltam magamnak, de kíváncsi voltam nálam okosabb, és ebben a témában jártasabb emberek válaszára is, mert a GYIK-on már sikerült ilyen emberek hozzászólásait olvasnom, más témában is, és ezért nagyon hálás vagyok

Még egyszer tisztelettel köszönöm a válaszokat!!!

2011. nov. 25. 22:17
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Ő a halál angyalát látta maga mellett már.Sajnos.Ált azért látják őket sötét alaknak mert az emberek gyásza megkeseríti ezen lényeket és mivel ahova a lélek távozik a halál után már inkább energiából áll minden, és azok a lények akik segítenek a halálnál a sok családtag negatív érzései miatt ha arra érzékeny ember (pl haldokló) érzékeli sötét alaknak láthatja őket!

Akár a katolikus vallás v a buddhista vallás egyik alapkönyvéből a tibeti halottas könyvből is nagyon sokat meglehet tudni e témáról.

2011. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Először is nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Erre gondoltam én is, csak nem tudtam azt a magyarázaatot rá amit te adtál meg. Ha nagyon szépen megkérlek, írnék még valamit, de csak priviben! Megtehetném??? Előre is köszönöm.
2011. nov. 26. 00:13
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Kedves ismeretlen kérdező?

Nyugodtan írj privi üzit, hiszen engem e téma érdekel már közel 10 éve!A kereszténység elméleti téziseivel indult, majd elkezdtem másféle könyveket is olvasni és mára már rengeteg fura dologgal találkoztam mind olyan jelenségek, amit pl a tudományos parapszichológia vizsgál manapság egyre gyakrabban.

Azt mondják a keleti yogik, amint az ember elindul az önmegismerés útján (magyarul elkezdi felfedezni saját lelkének határait), olyan ingoványos talajra lép, h a visszautat már soha nem fogja megtalálni, hiszen ami miatt rálépett ezen útra annak az oka már rég elfog tűnni és mindig új okok merülnek fel ami miatt ezen fog végig menni!!

2011. nov. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Állítólag a haláluk előtt lepörög az embereknek az életük az ablakra mutogatósat meg azzal tudom magyarázni talán, itt valaki írta az ilyen angyalokat talán ott állt egyikük!
2011. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem volt magánál a fájdalomtól, hallucinált, vagy csak simán félt a haláltól?
2011. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem a haláltól félnek az emberek mert az mindig megnyugvást hoz, hanem az odavezető úttól mert az fájdalomtól és kíntól keserves!!!!!
2011. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!