Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti jelenségekben volt részetek nektek vagy ismerőseiteknek? Írjátok le!

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmilyenben.
2011. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Talán légy szíves!
2011. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 barnixxx válasza:
63%
A tegnap este láttam egy tyukot xD
2011. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem légy szíves.. aki akarja leírja aki nem az nem. (:
2011. nov. 26. 15:34
 5/12 anonim válasza:

Egy ismerosom lat neha szellemeket volt olyan h allitasa szerint este amikor aludt arra ebredt h egy felette lebegett belecsipett meg megutotte ot es szurke szinu volt. azt nem tudom h igaz-e de az biztos h o annak hitte/hiszi, azt mondta h sikitani akart de nem jott ki hang a szajan es rettentoen felt. Ja es mar maskor is latott ilyen alakokat de azok nem bantottak. Meg azt is mondta h regen amikor a falujuk melletti temeto mellett ment el beszedet hallott de mintha tobb szaz ember egyszerre beszelne. Persze nagyon felt es elszaladt.

En nem hiszem h o orult vagy almodta lehet h csak fogekonyabb az ilyesmire mint masok . Egy biztos nagyon orulok h nem vagyok ilyesmire erzekeny.

eszembe jutott megegy ugyanez a no meselte h setaltak az erdoben es talatak egy szep runas kovet (ez nem magyaroszagon tortent hanem lettorszagban) A baratnoje hazavitte. Es nem aludtak aznap este aztan a kovetkezo este sem ... azt gondoltak talan a ko miatt , visszavittek. Utanna megint tudtak aludni. Na ennyi jutott eszembe.

2011. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kopogó szellem... régi albiban. csúnya volt. poharak borultak meg minden volt ott...
2011. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekünk barátnömmel annyi ilyen sztorink van. Érdekes módon ha együtt vagyunk mindig történik valami furcsa. Ha érdekel leirok párat priviben de a legdurvább az volt, hogy sétáltattuk a kutyáinkat a réten, találtunk egy dögkutat, rotható szag jött ki belőle és ávolt helyezve egy motorháztető és vérrel rá volt írva, hogy "keep out". Még aznap sélután visszamentünk, hogy megmutassuk bátyámnak, és ugyanúgy ottvolt minden de már nem volt ráírva a motorháztetőre. Erre nem találok logikus magyarázatot...
2011. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a papám éjfélkor jött a bányábol és és egy temető mellet jött el és ott megjelent neki egy szellem ő meg elfutott egyszer meg a mamámnak a apukája jött egy híd alatt és neki is meg jelent egy szellem és ő nagyon félt mert egy idejig kísérgette
2011. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mikor a ker. anyámék beköltöztek az új házukba, az 1. este megjelent az ágya mellett egy szakállas öregember, ekkor kifutott, megnézte, hogy az ajtó be van-e zárva. minden rendben volt. A testvére is találkozott ezzel az illetővel.

Az apukájuk arra kelt, hogy szépen csukódik az ajtó.

2011. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám mesélt néhányat. Az egyik én még nagyon kicsi voltam amikor történt anyám szerint 5 éves. A lényeg apám elment otthonról Budapestre dolgozni. Ez kora reggel volt olyan 5 óra felé. Anyám reggel 7kor felkelt egész pontosan felébredt és elmondása szerint apámat látta a szoba ajtóban ahogy indul el. utána szólt, de ő nem válaszolt semmit sem. Pár perccel később jött egy telefon hívás apámtól, hogy balesetük volt, de neki és a többieknek(akikkel ment Pestre) nem lett bajuk. Faterom pedig 2 szellem történetet szokott mesélni ő hisz bennük, mert hogy látott is a saját szemével már szellemet. Leírhatom ezeket is.
2011. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!