Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött a dolog,hogy egy szétbulizott este után haverommal mivel nem a városban laktunk,és nem ment már buszunk úgy döntöttünk,hogy szabad ég alatt alszunk.Van egy hely a városban,egy nagy füves rész,középen egy kisebb tó,körülötte padok,az egyik oldalon a város,a másikon az erdő.Ide mentünk le,bevallom előtte azért berúgtam rendesen,de mire odaértünk már színjózan voltam és tisztán emlékszem mindenre.Ennek a résznek a város felöli oldalán aludtunk,azaz csak haverom én egyszerűen nem tudtam elaludni.Aztán olyan hajnali 2-3 körül a füves rész közepén,tőlünk legalább 20 méterre megláttam valami magas állatot,de persze csak a sötétben,egy macskára hasonlított és kb. olyan magas volt mint egy ember.Úgy tűnt mintha engem nézett,aztán hirtelen odébbrohant vagy 5 métert,aztán eltűnt.Hallucinálni csak akkor szoktam ha félálomban vagyok,vagy nagyon be vagyok rúgva,de akkor se álmos,se részeg nem voltam! Ez most mi lehetett?
2011. dec. 16. 12:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*úgy tűnt mintha engem nézne
2011. dec. 16. 12:30
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy szétbulizott este után, még be is vallod, hogy rendesen berúgtál, aludni sem tudtál, de azért hajnalban már színjózan voltál?

Kicsit sántít a történeted, ezek után ne is haragudj, de kamukérdésnek tudom be a történetedet.

2011. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig abszolút nem kamu.Jó lehet maradt bennem egy kevés pia,de azért olyan hajnali 2-3 körül már nem voltam annyira részeg hogy képzelődjek.Az akkor fordul csak elő mikor már járni nem tudok annyira be vagyok rúgva.
2011. dec. 16. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nda.cicush ***** válasza:
Fuh durva.....ám hol van az a hely pontosan ?
2011. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked kérdező.Nekem is azt szokták mondani, hogy kamu kérdéseket rakok ki, mikor komoly kérdéseket írok ki.Nos a kérdéshez visszatérve, szerintem egy lycan lehetett.Láttál rajta valami különleges dolgot???(Pl.: Karmok,farok,stb...)És, hol volt ez az egész???Hogyha a Zala megyei Lenti-ben akkor tudom, hogy kit láttál :).
2011. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Veszprémben volt.:)

Nem semmi ilyesmit nem láttam,igazából úgyahogy kitudtam venni az alakját a sötétben.

2011. dec. 16. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából ilyenkor részegen jobban bevonzod a szellemeket, természetfeletti lényeket az átalakult tudatállapotod miatt. Vigyázz, mert meg is szállhat, ezért nem jó részegnek lenni ezoterikai szempontból. Mikor részeg vagy nagyon sebezhetővé válsz a túlvilág számára, magyarul megnyitsz egy kaput.
2011. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nagy macska? írj már rám privátba.
2011. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Részegen megnyitsz a természetfelettinek egy kaput LOL!

Mikor tanuljátok meg már, hogy nincs természetfölötti, minden mindennel kapcsolatban áll.

Kíváncsi vagyok mit vonz be(pénzenergiát?) az LSD és a DMT biztos az azon függőket is szellemek veszik rá dolgokra, öngyilkosságra. XD

2011. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!