Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehetett?

Ez szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Pár napja este fele kb olyan 22:00 óra körül lehetett.Mindenki aludt,anyumék szobájában még szólt a tv,én itt a nappaliban számítógépeztem,telefonommal elkezdtem kilódni és olyan érzésem volt hirtelen mintha figyelnének felnéztem srégen mert onnan éreztem volna mintha figyelnénk és láttam ott egy fehér alakot és lassan tűnt el, egyből bementem anyum szobájába és tv-tem és egyszer hallottam a nevemet nagyon megilyedtem!!
2011. dec. 26. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szellemek nincsenek. Ezt tisztázzuk le. Nagyon sok olyan jelenség létezik, amire nem fognak tudni jó ideig magyarázatot adni, de a szellemek nem azok.


Kezdjük az elejéről.

A fehért alkot képzelhetted, de akár az is lehet, hogy a szemed kezdett hozzászokni a fényviszonyokhoz, és az okozta az optikai csalódást.

De az is lehet, hogy a telóddal odavilágítottál, és amiatt láttad azt a fényjátékot ( a fényviszonyok miatt)


Hallottad a neved. Kezdjük ott, hogy csak a kereszt neved hallottad, akkor az egy egyszerű véletlen. Fltéve hogy gyakori neved van.


De ha a tévében azt hallottad hogy Ifjabb Dr Klaucházynko Klaudia Mária , és tegyük fel, ez a neved, nah akkor para van.

2011. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Az egészet képzelhetted is. Előfordul. A szemed is megcsalhatott, engem is megszokott. A para még veszélyesebb: aki parázik azt is odalát és hall, ami nincs is ott.
2011. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 User 4574 ***** válasza:
88%
Én kérek elnézést, szellemek vannak. De először a legnyilvánvalóbb okot keresném, mégpedig sokat bámultad a monitort, a szemed hozzászokott a fényhez, és ezért, mikor felnéztél, láthattál még egy derengő homályt a retinád ingereltségének lassú elmúlása miatt. Ez lenne az első gondolatom. De a "figyelnek engem" érzés azért sokatmondó.
2011. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálam nagyon sokszor van ilyen. az volt, de nem kell megijedni, biztosan nem bántó szándékkal jött. ha van tükör a hálószobádban és letakarod estére, nem nagyon fogsz ilyeneket észlelni.
2011. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szellemek nem léteznek...Én is így vagyok...Hallom,hogy nyílik az ajtó(mert csikorog) és senki...Hallom hogy valaki beszél,de senki...Ha sok horror filmet néztél akkor beképzeled magadnak...Az emberi agy úgy dolgozza fel a horror filmeket,hogy megtartja és elképzelteti veled és hangokat hallasz...10 éves vagyok...horror filmeken nőttem fel és mindentl féltem 8 éves koromig...Pcihológushoz jártam 1-2 évig...Aztán rájöttem,hogy szellemek nem léteznek!!Már jól vagyok...Suliba is féltem...Ne nézzetek hülyének,hiszen még gyerek vagyok :(
2011. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ilyenkor ;n szerintem nézd meg jobban a dolgokat ne félj tőlük, és megfogod látni, hogy ilyen dolgok(szellemek, ufok, stb.) nem léteznek, csak jól gondolj bele, hogyan jöhetett létre pl az a bizonyos fehér folt, és meg van oldva, legközelebb nem fogsz félni
2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zozi1111 ***** válasza:
Akkor kezdhetsz félni, ha a semmiből kapsz egy nyaklevest mint én. Hajnali 5 óra volt.
2012. jan. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem is a fény játéka lehetett, vagy képzelődés. A TV-nél is attól függ, mit hallottál. Mert ha egy gyakori neved van pl. Szabó János vagy Nagy Anna vagy ilyenek akkor nincs gond. De mi van, ha a szomszédból hallottál át valamit?

2012. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!