Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt vagy micsoda?

Szellem volt vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Most olyan 5perce a szobánkba van e gy ilyen polc az ajtója meg teljesen kinyílt meg vissza mintha én nyitnám ki vagy valaki más mi a f*szom volt ez?!
2011. dec. 29. 09:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
19%
Kamu és ilyen nincs.
2011. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
nem maradt nyitva semmilyen ablak? huzat? mert ha nem, akkor az volt. vagy nem lehet, hogy rossz a szekrényajtó? milyen fajta? hátha meg lehet magyarázni a fizika törvényeivel.
2011. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Macskátok nincs? HA kinyitod azt az ajtót bezáródik magától? Mert ha igen, akkor lehet, hogy kiesett rajta valami, utána meg bezáródott vissza magától.
2011. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Kedves író! Nálunk is voltak szellemek...10 éves vagyok és horror filmeken nőttem fel...Féltem régen mindentől...Féltem,hogy megijeszt a kör vagy egy szellem...Ha most berezeltél,akkor mond magadnak sokszor,hogy nem léteznek szellemek...már én nem is félek annyira...Nálunk is voltak fura jelenségek,de rájöttem,hogy szellemek nem léteznek!! Vagy a szél volt,vagy az égből valamelyik szeretted tudatni akarta veled,hogy szeret...Lehet,hogy hülyének néz mindenki,de hát még csak 10 éves vagyok :( Én nem hiszek istenben sem...Ha létezne akkor nem halna meg senki...:S De ilyen az élet...
2011. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
# 10/14 Időpont tegnap 12:26 a tesóm még aludt és az a vicc benne ott van tőle 20centira az a szekrény macskánk nincs csak kutya ami elég kicsi és amúgy is kint van,az ablak az előtt kb félórája volt nyitva:S de most lehet megint meg fog történni szóval figyelek!
2011. dec. 30. 08:59
 16/32 anonim ***** válasza:
Irj ha megint történik ilyen
2011. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Jujj lehetséges hogy szellem!


képzeljétek ma reggel mesélte bátyám hogy amikor este elaludtunk (1szobában lakunk) akkor kikapcsolta a tvt


aztán amikor felkelt olyan hajnali 2 fele akkor az ő takarója is rajtam volt meg a tv is ment!


nem vagyok alvajárós,nem keltem fel éjszaka és minden család tagot megkérdeztem kitette rám a tesóm takaróját meg kikapcsolta be a tvt 3x is megkérdeztem de senkise!


mi a franc van itt már?!

2011. dec. 31. 10:57
 18/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a tesód hülyéskedik. :)
2011. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Juj nekem tegnapvolt hogy egyedül voltam otthon és mindig hallottam v.mijen zajt. Egyszer ajtón halk kopogást hallotam. Megnéztem ki az de nem volt ott senkio_O
2011. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
nem hülyéskedik anyám is bejött este h miaza fény azt ment a tv és mind2en aludtunk amig benem jött anyu és felkeltette a tesóm h hol a takarója:D
2011. dec. 31. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!