Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemidézés tényleg...

A szellemidézés tényleg veszélyes? Vagyis létezik?

Figyelt kérdés
Én táncolok, és az egyik tánctáborba kitaláltuk a barátnőmmel hogy szellemet idézünk. Az egyik artista táncostól hallottuk hogy létezik, de nem tudtuk, higgyünk-e neki, ezért ki akartuk próbálni. Valahogyan a tánctanárunk fülébe jutott a dolog, és ő (40 éves komoly nő) azt mondta ne csináljuk, mert veszélyes. Mai napig nem tudjuk kideríteni, léteznek-e, ezért fordultam hozzátok! Segítsetek!
2011. dec. 28. 20:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
próbáljátok ki. semmi sem fog történni
2011. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
igen léteznek ha idézni akarsz akkor is nehéz meg a jó módszerrel se jön össze mindig és igen veszélyes és amugyse kéne bsztatni őket.
2011. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Van szellemidézés de tényleg veszélyes
2011. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most nézem a többi ezzel kapcsolatos kérdést, nem valami biztató! Nem fogom kipróbálni, az már egyszer biztos! :)
2011. dec. 28. 21:01
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Én nem próbáltam még, mert félek a szellemektől :D szerintem léteznek, vagyis hát.. nem kizárt.

Szerintem szakosodott szellemidéző nélkül ne csinàld, mert ha elrontasz valamit, akkor rajtad fog lógni; és amikor egy szellem bas-ztat az biztos nem jó. :D

2011. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ennek még azért jobban utána nézek! :D
2011. dec. 28. 21:15
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell zaklatni a halottakat. Szerencsétlenek már elmentek, megérdemlik az örök nyugalmat. Aki ilyet csinál, az meg is érdemli hogy b*asztassák!
2011. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon veszélyes művelet.
2011. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Napkiraly ***** válasza:
Hát szakszerűtlenül csinálod és ott marad, hozzád fog kötődni és megszáll
2011. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki hülye!!!!!!???????Szellemek hogy léteznének hmmm?Igen veszélyes egyébként,mert annyira elhiszitek hogy azt mondják hogy öljetek valakit és azt teszitek.
2011. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!